Прокурор Рівненщини не знає, що його підлеглі причетні до видобутку бурштину

Працівники прокуратури не причетні до "кришування" незаконного видобутку бурштину. Про це, відповідаючи на питання журналістів заявив прокурор області Сергій Кубрак.

- Мені не відомо про те, що співробітники прокуратури мають будь-яке відношення до незаконного видобутку бурштину на Рівненщині. Якщо будуть відповідні повідомлення ми обов'язково на них відредагуємо і з'ясуємо всі обставини щодо цього. Наразі ніяких повідомлень щодо причетності співробітників прокуратури до видобутку бурштину немає, - сказав Сергій Кубрак.

Ключові слова: 

Коментарі

С. Мочулище,с. Ясинець 5км від райцентру. Десятки машин, бусів бурштинокопачів стоять на місцях видобутку прямо на трасі. Сотні людей серед білого дня копають, миють на людських паях, землях запасу С/Ради на ТИСЯЧІ долларів, не сплачуючи НІЯКИХ податків, соціальних внесків , залишаючи після себе місячний пейзаж. ВОНИ ЩО, НЕ ЗНАЮТЬ ДЕ ЦЕ?????????? Навіщо нам, державі ТАКІ "ПРРАВООХОРОНЦІ" за наші з Вами бюджетні кошти, хтось може відповісти??????????? Навіщо нам така прокуратура яка кришує "МВС".????????

А про цехи переробки бурштину він теж нічого не знає, може йому адреси дати...

два з половиною мільйона доларів йде в прокуратуру щомісяця від бурштинокопачів. цього він теж не знає????????????

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.