Екс-головний міліціонер Рівненщини може відповідати за державну зраду?

За випадок, що трапився у лютому 2014 року, коли покійний лідер "Правого сектору" Олександр Музичко пошарпав прокурора Андрія Таргонія, може відповідати екс-начальник УМВС України в Рівненській області Дмитро Лазарєв. Про це повідомив прокурор Рівненщини Сергій Кубрак.

- Всі ми пам'ятаємо, як сюжет про випадок у Рівненській районній прокуратурі облетів усі ЗМІ. Це стало приводом інформаційної війни Росії проти України. Наразі за цим фактом справа вже скерована до суду і відповідати за це може колишній начальник УМВС України в Рівненській області Дмитро Лазарєв. Попередньо його дії кваліфіковано як державна зрада. На скільки мені відомо, весною Дмитро Лазарєв виїхав з України. За результами розслідування і судового розгляду справи буде прийнято рішення, - зазначив Сергій Кубрак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Аваков прокоментував побиття рівненського прокурора керівником західного "Правого сектору"

Відпустили на волю вбивцю, через якого Сашко Білий вдарив рівненського прокурора

У Рівному Саша Білий обіцяє посадити прокурора на ланцюг «як собаку»

Коментарі

"- Всі ми пам'ятаємо, як сюжет про випадок у Рівненській районній прокуратурі облетів усі ЗМІ. Це стало приводом інформаційної війни Росії проти України. Наразі за цим фактом справа вже скерована до суду і відповідати за це може колишній начальник УМВС України в Рівненській області Дмитро Лазарєв."
Один ДИБІЛ наробив шуму на весь світ (хоча потім неодноразово про це шкодував), то чому за це повинні відповідати інші люди чи вся Україна. Потрібно було відразу засудити дії Музичка, щоб він вибачився, показати що ми живемо в цивілізованій країні і таке може бути тільки як виключення з правил.
А зараз ДИБІЛУ-Героя України, нормальні люди повинні відповідаьти, а молодь гинути?!

СЛАВА МАЙДАНУ!!:)))))))))))))ГЄВОЛЮЦІЯ,я її- ГІДНОСТІ!:)))Тепер,ще раз, всі разом,гєволюціонєги:)))

А Кубрак згадав звідки він став мільйонером?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.