Депутат Рівненської облради допоміг пройти паспортний контроль у Німеччині главі МЗС України

Міністр закордонних справ Павло Клімкін летів в економ-класі у літаку рейсом Київ - Берлін (Тегель). Про це розповів журналісту сайту "ВСЕ" Андрій Супрунюк, який летів з батьком - депутатом облради Юрієм Супрунюком до Німеччини.

За словами Андрія Супрунюка, бізнес-клас був пустий, стюарти запропонували делегації з міністерства пересісти туди - вони відмовились. Так само й на паспортному контролі в аеропорту міністр стояв разом зі всіма в черзі. У німецькому аеропорту на паспортному контролі працівник митного контролю чомусь довго розглядав паспорт міністра і розпитували про ціль візиту.

"Батько підійшов до міністра і побажав йому удачі в переговорах. І щось сказав до німецького прикордонника, мовляв, що це український міністр". – розповів Андрій Супрунюк.

Цікаво, що цю історію згадав у себе в Твіттері й керівник МЗС Павло Клімкін.

"Нім. стажер-прикордонник довго вивчав диппаспорт. А наші йому: Це справжній міністр! Дякую українцям, які допомогли мені пройти пас контроль". – написав міністр у своєму Твіттері.

На запитання журналіста, а яка ціль візиту до Німеччини Супрунюків, пан Андрій відповів, що вони "освоюють нові напрямки діяльності в Європі та розвивають їх". 

Коментарі

Судячи по коментарям на сайти Все ми рухаэмось не в Европу,а в жопу..одна ненависть,схаменится:-) слава Укра1н1

Німці першими в Європі визначали злочинців, чи схильних до злочину, по фізіономії. Як кажуть - на морді написано. В 90% - це вірно, але потім чомусь почали застосовувати дактилоскопію. А жаль. З першого погляду вгледів.

о, людоньки!!! яка визначна подія..новина і з розділу "а у нашому селі і не таке буває"

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.