"Рівнеазот" збільшив реалізацію продукції на 40%

У 2014 році ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM збільшило продажі основних продуктів (у порівнянні з попереднім роком): водного технічного аміаку на 9,5%, аміачної селітри на 26,96%, вапняково-аміачної селітри на 60,71%, рідкого азоту на 12,23 %. Продажі  рідкого технічного аміаку зросли у понад 2,5 рази.

Зокрема у 2014 році «Рівнеазот» реалізував аміачної та вапняково-аміачної селітри на  понад 2,38 млрд грн. Продажі водного технічного та рідкого технічного аміаку сягнули 199,21 млн грн.

- Збільшення обсягів реалізації продукції нашого підприємства стало можливим завдяки єдиній виробничо-збутовій політиці холдингу OSTCHEM та розширенню виробничих потужностей проммайданчика «Рівнеазоту», – прокоментував Голова правління ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM Михайло Заблуда.

Зважаючи на те, що два підприємства азотної хімії OSTCHEM Group DF  розташовані на Сході України та з міркувань безпеки були зупинені, ПАТ «Рівнеазот» та Черкаський «Азот» оптимізували виробництво та реалізаційну програму для того, аби забезпечити вітчизняних аграріїв необхідними мінеральними добривами.

- Ми маємо велику перевагу холдингу у  тому, що можемо досить оперативно верстати виробничу програму, – каже Олександр Халін, Генеральний директор OSTCHEM.  – Грамотна програма втілення інновацій, та єдина виробничо-збутова політика підприємств азотної хімії зробила Україну досить серйозним конкурентом для китайських, російських та інших гравців ринку добрив. Сьогодні холдинг у змозі не лише забезпечити міндобривами вітчизняних аграріїв, а й експортувати продукцію за кордон, сприяючи таким чином притоку іноземного капіталу в Україну.

Нагадаємо, що консолідація  хімічних активів (підприємств азотної хімії) розпочалася у  2010 році Головою Ради директорів Group DF Дмитром Фірташем. Основним завданням об’єднавчих процесів було  підвищення конкурентоспроможності українських підприємств на глобальних ринках добрив та утвердження України одним з найсильніших гравців світового ринку міндобрив. Про це повідомляє прес-служба "Рівнеазоту".

ДОВІДКА:

ПАТ «Рівнеазот» – одне з найбільших сучасних українських хімічних підприємств, яке входить до холдингу OSTCHEM – компанії, яка координує підприємства азотної хімії Group DF.

«Рівнеазот» є єдиним виробником мінеральних добрив і адипінової кислоти в західних регіонах України. Підприємство випускає аміачну селітру, рідкий аміак, аміак водний технічний, адипінову кислоту, рідкий азот, кисень у балонах, рідку вуглекислоту, циклогексанон, кисень технічний, сухий лід, рідкий азот, тукосуміші «Рівне-NPK» тощо. ПАТ «Рівнеазот» увійшло до складу холдингу OSTCHEM у 2011 році. На підприємстві працює понад 4000 чоловік. Виробничий цикл на підприємстві складається з трьох переділів: «виробництво аміаку» – «виробництво аміачної кислоти» – «виробництво азотних добрив».

OSTCHEM об'єднує підприємства азотної хімії Group DF: ПАТ «Азот» (Черкаси, Україна), ПАТ «Концерн Стирол» (Горлівка, Україна), ПрАТ «​​Сєвєродонецьке об'єднання Азот» (Сєвєродонецьк, Україна), ПАТ «Рівнеазот» (Рівне, Україна). Напрямок дистрибуції мінеральних добрив представлено компанією «УкрАгро НПК», а транспортування – морським спеціалізованим портом «Ніка-Тера».

Group DF – диверсифікована міжнародна група компаній, бізнес якої представлений в 11 країнах Європи та Азії. Основні напрямки діяльності Групи – азотний, титановий, газовий і банківський бізнеси. Зокрема, Group DF – один із найбільших інвесторів у хімічну промисловість та енергетику на території Східної Європи. Група впроваджує міжнародні стандарти корпоративного управління, прагнучи бути прозорою і зрозумілою для фінансових інститутів і ринків капіталу. Загальна чисельність працівників на підприємствах Group DF перевищує 100 тис. чоловік.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.