Рівнянки можуть підготувати сюрприз для коханих

Кожній жінці знайомий той момент, коли власне відображення в дзеркалі починає не подобатися, бентежити, а іноді і вганяти в депресію. Хворий, сірий відтінок шкіри, павутинка зморшок, в'яла шкіра - все це здається неминучим. Найбільше це настрожує перед Днем Св. Валентина. Але не хвилюйтеся, адже насправді все можна виправити та підкорегувати. Фахівці клініки "Алхімія краси" знають, як повернути колишню молодість і красу вашій шкірі: в будь-якому віці жінка може бути прекрасною: головне - дбати про себе та довіряти професіоналам.

"Алхімія краси" пропонує вам унікальну методику, яка допоможе поліпшити колір шкіри тіла, а також підтягнути шкіру без операцій і ін'єкцій. RF ліфтинг  тіла - безпечна і ефективна процедура омолодження, яка сьогодні доступна всім нашим клієнтам. 

Не менш ефективною та популярною серед жінок є така процедура, як пресотерапія. ЇЇ особливість полягає у тому, що це активний механічний лімфодренаж, який стимулює кровообіг, поліпшує відтік лімфи, сприяє виведенню шлаків та підвищує еластичність шкіри.

А якщо готуватися до свята по-справжньому, варто ще також спробувати і термоковдру. ЇЇ використовують для отримання теплового впливу. Це прогріває організм, дозволяє корисним речовинам, нанесеним на шкіру, проникати глибше. Крім того, процедура розширює судини, сприяє виведенню шлаків, токсинів і надмірної кількості води з організму, покращуються процеси метаболізму, та стан імунної системи.

Кожен сеанс з використанням термоковдри дозволяє втратити 500-700 ккал без зусиль і з користю для організму. Термоковдра знайшла застосування в лікуванні целюліту, для корекції фігури, зняття болю в м'язах.Термообгортання можна поєднувати з іншими косметологічними процедурами, наприклад прессотерапією або масажем, що збільшує ефективність процедури.

Завітати до "Алхімії краси" Ви можете за адресою: вул. Міцкевича, 108. Або записатися на процедуру за телефонами: (095) 888-48-86; (098) 500-45-95 та (0362)26-28-48.

Косметологічний центр має свої офіційні сторінки і у соцмережах "Вконтакте" та "Facebook".

на правах реклами.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.