Рівнян запрошують на автоквест

В п’ятницю 23 лютого на вулицях Рівного пройде цікавий автомобільний квест, організатором якого є мережа активних вуличних ігор ENCOUNTER.

Автоквест – захоплююче та пізнавальне автомобільне орієнтування. Учасники отримуватимуть завдання на сайті в яких будуть зашифровані різноманітні місця в Рівному. Розгадавши місце і приїхавши туди якомога коротшим шляхом, командам потрібно знайти ігровий код. Коди треба шукати на стовпах, поштових скриньках, парканах тощо.  Знайшовши код, учасники вводять його на сайті і якщо він правильний, отримують наступне завдання. Перемагає той, хто швидше за всіх побуває на всіх точках.

Кожен бажаючий може прийняти участь в цьому захоплюючому дійстві, яке розпочнеться о 20.30. Для цього достатньо мати автомобіль, зібрати команду з чотирьох-п’яти друзів, мати вільний доступ до мережі інтернет, озброїтися картою міста Рівне та ліхтариками для кожного члена команди.

Такі змагання в Рівному проходять не в перше. Спрямовані вони на залучення молоді до активного відпочинку, адже граючи в квест люди не тільки відпочивають від буденних проблем, а ще й мають змогу розвивати розумові та фізичні навички.

Всі подробиці про квест можна дізнатися на сайті http://rivne.en.cx, або за телефоном 0968043115 (Андрій).

Ключові слова: 

Коментарі

Я проти таких квестів, роки два назад авто квест проводили в приватному секторі, підказки чи контрольна точка була на території приватної забудови. Уявіть собі по 3-4 молодих чоловіків з 00 до 03 год. приїжали з фанариками і бігали по цій стройці через кожні 10-15хв. Прикольно? Так що завтра знову комусь спати не дадуть. Попереджаю відразу буде проводитись поруч мого будинку - вигуляю собак) ото екстріма буде)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.