Міліція затримала рівнянина за підозрою у тероризмі

Рівнянина Назарія Бенецького спробували затримати за підозрою у причетності до тероризму, коли юнак проводжав свого друга на потяг.

- Стояли біля першої платформи, я курив, ми  та спілкувались. Підішли двоє патрульних, зробили зауваження, що я палю у громадському місті. Мовляв, КУПАП 175-1 (стаття 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, - прим.авт.). Я навчаюсь на юриста, КУПАП ношу із собою. Відкриваю, там написано: куріння в місцях заборонених законом... А заборонені закон місця - це Закон  про обмеження (продажу та вживання тютюнових виробів, 13 стаття, де в одній частині вказано, де заборонено, в іншій - де можна у спеціальних місцях. Кажу: заборонено на автотранспортних зупинках, на ж/д вокзалі - можна. Я провів друга, потім повернувся, вони кажуть: йдемо із нами у відділок. Спитав чому? Відповіли, що це запрошення. Я їм сказав, що відмовляюсь від такого запрошення. Сказали, що - це опір міліції. Дівчина-сержант сказала, що вона підозрює мене у тероризмі, - розповів юнак.

За словами Назара, міліціонери викликали ще кількох своїх колег на місце конфлікту.

- Намагались надіти на мене наручники, повалили на землю. Одні наручники я їм зламав, однак вони все ж таки одягли інші і пару разів об асфальт мене приложили коліном, встати не дали. Завели у відділок, куди приїхав Ярослав (Ярослав Гранітний - голова Рівненської обласної УНСО, прим.авт.). Тоді вже була розмова у відділку.

Назар також вважає, що міліціонери не правильно вчинили із понятими.

- Люди бачили, як мене "вяжуть", - розповідає юнак. - Вони (міліціонери - прим.авт.) якигось чоловіка зачепили, сказали, щоб дивились як воно буде далі. Мене "пов'язали", я лежав, не смикався. Прийшли у відділок, міліціонери у понятого питають, чи все вірно написано, він відповів "ніби так". Я вже не спитав "нібито чи точно". Але ж він бачит вже, коли мене "в'язали", а у чому мене обвинувачували - він не чув. А те, що вони мені говорили - це підозра у тероризмі та супротив міліції.

Хлопець розповів, що зайшов у кабінет до начальника лінійного відділу та розповів, як усе було.

- Начальник сказав, що вийшло не гарно і він проведе виховну роботу із тими міліціонерами. Запитав, чи маю до них претензії, я сказав, що ні, але хотів би зустрітись із окремими із них у спортзалі, а то вони такі круті, п'ятеро на одного, - зазначив хлопець.

Назар каже, що це у нього був перший привід у міліцію, і наголошує, що знає закони, бо хоч нині ще закінчує навчання вже є практикуючим юристом. І зауважує, що у теорії права є принцип "дозволено все, що не заборонено".

Ключові слова: 

Коментарі

мля....то сука з IP 195.154.241.150-фсб-ий поребрик і гандон,а я його підгодував:((Гарно зіграв на почуттях до мусорні.Кривошєєв,чому цей штопаний до цих пір не в топці, і тут заробляє??Ти, з ним і ФСБ- в долі???

шо-шо будуть робити..то всім відомо, і ми все то бачили в дворі донецького увс.Одні стануть раком, підставивши немиті дупи, інші-на коліна, приготувавши брудні роти, а інші зададуть питання на мові нових господарів:"Какие полномочия?" А тепер,смердюча мусорня:"Фас":)))))))))

Чернигов районная больница (в Днепре, Харькове и Киеве уже мест нету). Кладут в мою палату одного бойца прямо из АТО. Сразу же быстрее чем врачи приходит к нему тройка ментов. Допытываются при каких обстоятельствах солдат получил свои ранения средней степени тяжести. Аккуратно ли обращался с оружием, был ли трезв, действовал ли согласно уставу, выполняя приказ ли... Делают свою работу - понятно. Но по большому счету - задрачивают. Монотонно так. Без души. Человек с войны. Еще пахнет дымом и порохом. А ему мозги компостируют. И тут вояка вдруг отвечает вопросом на вопрос. "А что вы будете делать если сюда придут?". "В смысле?", - делают круглые глаза менты. "Что вы будете делать, если эти уроды - сепары - придут в ваш город?". "Эээээ... Нуууу... В смысле?". "Ну вот что делать будете? Защищать город будете?". "Не ну... Как начальство решит...". В общем, не содержательным получился разговор. Милиционеры попросили бойца поставить подпись внизу листа и удалились.

Нехай звернеться ми допоможемо 0982778891

Критичні дні в тебе почалися. Фотку де взяв герой?

пепс,але швидше за все пепсуса розійшлася і не вгамується :))критичні дні почалися???

Хочеш насолити пепсу?! -СФОТОГРАФУЙ СВІЖО-ВИДАВЛЕННІ ПРИЩІ, РОЗДРЯПАНІ РУКИ ГРЕБІНЦЕМ І РАЗОМ З ГРАНІТНИМ НАПИШИ СТАТТЮ ЮРИДИЧНОГО ЧИ СЦЕНІЧНОГО ХАРАКТЕРУ З ЦІЛОЮ КУПОЮ ОРФОГРАФІЧНИХ, ПУНКТУАЦІЙНИХ ПОМИЛОК - ПОДЗВОНІТЬ У ПРОКУРАТУРУ І СКАЖІТЬ, ЯКІЖ ВСЕТАКИ МІЛІЦІОНЕРИ КОЗЛИ! :"Я СТОЯВ СОБІ ТИХО, КУРИВ ЦИГАРКУ, А ВОНИ ТАКІ НЕ ХОРОШІ ЗРОБИЛИ МЕНІ! КЛАСНОМУ ХЛОПЦЮ, ЮРИСТУ П'ЯТОГО КУРСУ ЗАУВАЖЕННЯ ЗА ПОРУШЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ, АЛЕ Я Ж "УКРАЇНЕЦЬ", ЯКОМУ ВСЕ ПО Х... ТОБТО БАЙДУЖЕ, Я ПРАВИЙ СЕКТОР І БУДУЮ ВЕЛИКЕ МАЙБУТЬНЄ СВОЄЇ ПРАВОВОЇ ДЕРЖАВИ!

Правила користування сайтом

Мета правил - позначити межі, дотримання яких потрібне для використання сайту, блогів, коментарів та інших інтерактивних ресурсів сайту http://vse.rv.ua. Правила сформульовані з урахуванням накопиченого досвіду роботи і законодавства України.

Загальні положення:

1. Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.
2. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.
3. Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені у відповідність з українським та міжнародним законодавством про авторське право і суміжні права.
4. Матеріали, відмічені знаком "На правах реклами " публікуються на правах реклами.
5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів та блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання. Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції.
6. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації та сервісів.

Користування ресурсом:

1. Читачем сайту може стати кожен, хто зайде за адресою http://vse.rv.ua
2. Використовувати інтерактивні ресурси сайту та коментувати публікації на сайті може кожен читач.
3. Тільки зареєстровані читачі сайту мають можливість залишати свої заводити блоги, завантажувати фото.

Блоги сайту:

1. Блоги сайту призначені для обміну думками з тематики, заданої в темі ресурсу.
2. Автори блогів сайту можуть створювати власні текстові повідомлення, а також коментувати і вести обмін думками з тематики повідомлення опублікованого іншими користувачами.

На сайті заборонено:
1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування військового конфлікту.
2. Прямі й непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, у тому числі з національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності, а також шовіністичні висловлювання.
3. Нецензурні вислови, висловлення порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.
4. Будь-яка образлива поведінка стосовно авторів статей і всіх учасників ресурсу.
5. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.
6. Реклама (не узгоджена з Адміністрацією Сайту), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.
7. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.
8. Категорично заборонено флуд (множинне повторення текстових заготовок).

Модерування:
1. Коментарі, блоги є постмодерованими. Модератор читає повідомлення після їх розміщення на ресурсі.
2. Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.
3. Кожен користувач так само може поскаржитися на коментар. При наборі певної кількості скарг, коментар буде прихований для подальшого перегляду модератором.
4. У випадку злісного порушення правил використання сайтом, модератор залишає за собою право заблокувати ip-адресу користувача.
4. Якщо ви не згодні з рішенням модератора, ви можете написати в службу технічної підтримки, зазначеної в контактах сайту.

Підсумкові положення:
1. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Зміни набувають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на Сайті.
2. Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці правила.
3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.
4. Адміністрація завжди готова взяти до уваги побажання і пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.
5. Відповідальність за повідомлення та інший контент на Сайті несе користувач, який їх розмістив.
////////////////////
Підіб'ємо підсумки. Мало того що користувачі порушують правила форуму так і порушують той самий купап, який згадує великій "юрист-жертва" а саме ст.173. Дрібне хуліганство, а на разі і ст. 173-1 Поширення неправдивих чуток. Ось і висновок: - потрібно персам на тебе скласти 2 адмін протокола. Порада персами! Коли будете складати протокол беріть одразу двох понятих, а ще краще поняті + відеозйомка:) мало того, що міліцію спозорили на майдані то і досі ноги об них витирають. А коли таким юристам б'ють писок то відразу 102 дзвонять))) мені це нагадує як я дуже розумних росіян приземляв коли вони меня називали "бендера". Хтось чув дзвін та не знає де він))) успіхів

Цій тендітній дівчині непогано получається прищавим бикам вимя викручувати дуже цікаво чи в нього замість того що в штанах також прищ. Якщо нас такі герої з "п'яного сектору" захищають в зоні АТО як цей прищавий герой, то ми війни точно не виграємо. Прийдеться просити захисту від ворога цю тендітну дівчину

Бувший зеник, уже під мусора косить з новим IP 195.154.241.150!!!!!!!!!!!!!!!!!!!В топку суку фсбешну!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.