Здолбунівчанин Сергій Кондрачук проходив співбесіду в Порошенка

Громадський активіст, журналіст з Здолбунова Сергій Кондрачук вчора проходив співбесіду в Адміністрації Президента. Його "сватають" на посаду голови Здолбунівської райдержадміністрації. 

- Сьогодні проходив співбесіду на посаду голови Здолбунівської РДА. Про результат співбесіди говорити ще зарано, але навіть якщо вона була для мене вдалою, то в будь-якому разі призначення відбудеться не надто скоро, адже попереду різноманітні перевірки і т.д., які можуть тривати тижні, а то й місяці. 
В першу чергу для друзів-здолбунівчан повідомляю, що про всі новини стосовно мого можливого призначення обов"язково повідомлятиму, адже не люблю пліток і вважаю, що ця суспільно важлива для району інформація має бути з перших вуст та відкритою, так само як і робота РДА загалом. Також з метою спростування різноманітної інформації, яку поширюють чи можуть поширювати різні ЗМІ, які не надто переймаються достовірністю того, що пишуть, зазначаю, що на посади своїх заступників (звісно, в разі призначення) оголошу конкурс, хоч закон цього і не передбачає. Але я вважаю, що так буде правильно. Принагідно вказую, що особи, яких дехто уже сватає мені в заступники, навіть не планують брати в цьому конкурсі участі. Р.S. Загалом в адміністрації Президента, - поділився враженнями Сергій. 

Ключові слова: 

Коментарі

А ви запитайте в людей(не в самооборони) в Здолбунові хто такий Кондрачук Сергій.Це звичайний піар і самовпевненість діяча.Хоча не позаздриш любому на цій посаді тимбільше людини яка не вміє шукати компроміс головне ціль

Повідомлення заслуговує на увагу, так як це перший громадський діяч який відкрито повідомив про участь в конкурсі на посаду Здолбунівського голови РДА.
Оськільки я не займаюсь політикою бажаю знати більше про пана Сергія Кондарчука, так як особу з таким прізвищем бачив на місцевому каналі Рівне ТV, він був представником Здолбунівської самооборони, читав в інтернет виданнях про головного редактора Здолбунівської газети, якого звільняв попередній голова Здолбунівської РДА пан Бухало, читав про волонтера із м. Здолбунів, який перебував в зоні АТО, чув про конференцію політичної партії "Удар Віталія Кличка" у м.Київ, де громадянин з таким прізвищем представляв осередок партії "Удар Віталія Кличка" Здолбунівської громади.
Виходячи з викладеного мене цікавить ряд запитань: чи це одна і та сама особа? хто висунув вказану особу на посаду голови Здолбуніської РДА (самооборона, громадська організція -яка, партія "Удар Віталі Кличка", волонтерська спільнота або хтось інший бажано конкретно прізвище та посада) ? Чи достатній освітній рівень громадянина Сергія Кондрачука, він інженер чи економіст, фінансист чи жупналіст? А може як попередній голова РДА пан Бухало - просто людина з малої літери? Маю надію почути відповіді на ці запитання від кандидата на не останню посаду в Здолбунівському районі. Слава Україні!

??????

Шо за" бредятина" цей кандидат взагалі в курсі на яку посаду його "сватають" Придбайте собі вивіску і повісьте в себе в Здолбунові і радуйтесь фотографуйтесь. Бідні здолбунівчани!j.Далеко підете пане Сергію

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.