На Рівненщині в лютому мобілізують до війська 1000 чоловіків

На Рівненщині почалась четверта хвиля мобілізації. Про особливості її проведення розповів виконуючий обов`язки обласного військового комісара Михайло Твердохліб. Вже в січні лютому до війська можуть мобілізувати тисячу чоловіків з області. Таке завдання поставлення перед військовим комісаріатом. Тим часом кількість мобілізованих по Україні буде розподілена пропорційно. Щоб потім не було нарікань що з якоїсь області мобілізували більше людей ніж з іншої. 

За словами Михайла Твердохліба, всі недоліки під час першої та другої хвилі часткової мобілізації враховані та виправлені, а мобілізовані будуть забезпечені одягом та захисною амуніцією. 

Всі мобілізовані більше місяця обовязково будуть проходити спеціалізовану військову підготовку в навчальних центрах. 

Також всі військовозобовязані перед мобілізацією проходитимуть тести, щоб визначити схильність до вживання алкоголю та наркотичних засобів. Також будуть тести на психологічну придатність до бойових дій.

Ключові слова: 

Коментарі

як же ж ви замахали ФСБешні троляки. Користуєтесь ІР-адресами Кенії. А чому не Росії? Яка вже фіг різниця? Та змиріться ви вже з тим, що українці вас поставили раком - велику і могучу великоімперську націю во главє з Путлєром)))

Попережіть нерви. Вони вам ще згодяться)))

"Наша війна тут" (О. Кривошеєв)

золоті слова! У цих словах весь зміст твого патріотизму. Раджу всім мобілізованим юнакам так відповідати у воєнкоматі коли прийдуть повістки. Дякую Олексію, твою громадянську позицію ми зрозуміли. Чесно кажучи мені теж краще воювати в Рівному чим десь в котлі під Горлівкою.

"Як же ж мої статті і наш сайт вам поперек горла стоїть. Чим більше ви біситесь, тим більше переконуюсь, що наша віна тут."-ржунємаху,журнашлюшка:))яка і чия віна,ти і сам не знаєш,раз так по-чесному треш мої коментарі.Краще візьми підручник за 3 клас укрмови:)))Чиє бабло відпрацьовуєш,чорнявий "українець"?:))І, вже точно,таких, як ти,що кричать "Слава Україні"і маніпулюють свідомістю,ніколи не побачать в окопах.

О, я вже бачу як ти забризгав соплями клаву )))
Короче ця криво-лошара через свого покровителя власника Швецаріі, відмазався від армії, той член свого брата вбивцю відмазав від тюрми , а тебе від армії.
Подавися соплями сцикун, Інтернет захисник укоаіни , ти такий же слабо характерний як Яник...

Звичайно порішунькав, 100 000$ заплатив))) Журналістам же ж багато платять)))

Та й самому страшно. А от якщо разом з тобою, мурло брехливе (Гость 46.211.142.44) ТО БУДЕ ВЖЕ НЕ СТРАШНО. Підем разом?)))

Як же ж ви мене хочете кудись відправити з Рівного. Як же ж мої статті і наш сайт вам поперек горла стоїть. Чим більше ви біситесь, тим більше переконуюсь, що наша віна тут. Не давати спокійно спати таким перефарбованим, продажним курвам як ти. Які дєрібанять і рішунькають поки наші хлопці воюють.

Ви засранці тепер кожен документ підписуєте "Слава Україні!" хоча ще рік тому бігали лизати сраку банді Януковича. Але фіг ви обдурите людей. Ми вже вам спокійно не дамо спати))))

А ви знаєте, що наш " улюблений" журналіст КРИВОШЕЄН порішунькав щоб не йти в армію !!!
Цей лох боїться йти на війну , захищати ті інтереси укоаіни про які він ніби то тут пише )))))!!!!!!
Що боїшся здохнути за Україну ???

чому Порошенко НІКОЛИ не введе військового стану? Бо тоді МВФ не дасть кредит і доведеться закрити фабрику Рошен у Липецьку. Це навіть нам фсб-шним ботам зрозуміло. Брати українці, ми вам щиро співчуваємо, але змушені робити цю брудну роботу, вибачте нас. Слава Укрїні! Пизда Россії! (відділ кібер-атаки 7-го управління ФСБ Россії )

Що зміниться, якщо назвати війну війною?
1. Можна буде проводити мобілізацію згідно Конституції України. У вати не буде можливості ухилятися від мобілізації і грати на цьому, пропонуючі боягузам уникнення мобілізації.
2. Ми, нарешті, зможемо розірвати торговельні відносини, кредитні договори з хуйлостаном та перестанемо надавати їм мільярди доларів на війну з нами.
3. Ми зможемо перекрити кордони для хуйлостанівців. Це забезпечить відносну безпеку від знаходження на нашій території ворожих журналістів та шпигунів.
4. Ми зможемо розірвати договір JCCC про знаходження на території України 600 військових хуйлостану, які контролюють (читай шпигують) за всіма військовими підрозділами на сході.
5. Ми зможемо подати в ГенАсамблею ООН вимогу визнати хуйлостан країною агресором та лишити його права вето в РБ ООН в питаннях відносно війни в Україні. Тобто ми розв"яжемо руки РБ ООН
6. Ми будемо певні, що Президент країни не зможе створити нову Осетію на сході підписавши договір з хуйлостаном та ввівши "миротворчі" війська хуйлостану на нашу територію. Якщо там і будуть миротворчі війська то не хуйлостанівські.
7. Кардинально зміниться відношення західних партнерів. Вони зможуть чітко казати своїм виборцям, що у нас йде війна. А не червоніти від запитань: "а чому тоді Україна не каже, що це війна". А це розв"яже їм руки в плані військової підтримки України. Звичайно, війська нам ніхто не дасть, але зброю - так. Вони побачать, що ми готові захищатись. Зараз вони бачать, що нам похуй.
8. Зміниться відношення хуйлостану. Він побачить що ми готові захищатись. Не бути рабами.