З Рівненщини відправили пункт обігріву для українських воїнів АТО

З Рівненщини до зони проведення Антитерористичної операції на сході України відправлено контейнер-приміщення, який працівники одного із залізничних підприємств обладнали у пункт обігріву для відпочинку і захисту українських воїнів.

Ідея переобладнання металевих конструкцій в так звані «криївки» належить керівництву оперативного командування «Північ». Колективи підприємств Рівненщини за власний кошт в рамках допомоги армії переробили в пункти обігріву 14 контейнерів. Власне цю «криївку» розмістять на одному з блокпостів на Луганщині. Кілька метрів під землею, з деревобетонним перекриттям та шаром ґрунту над собою вона слугуватиме надійним і теплим прихистком для військовослужбовців.

Робота над пунктом обігріву тривала понад два тижні, переобладнання контейнера для покращення умов проживання особового складу коштувало майже 18 тисяч гривень. Контейнер-приміщення розрахований для одночасного розміщення 20 бійців. Тут є ліжко-місця, рукомийник, пічка та передбачено підключення до електромережі. Як розповідають працівники підприємства, внутрішнє оздоблення придумували самі. Усе зроблено з душею. Аби бійцям було затишніше, залізничники від себе додали ще годинник, вішалки, ікони, молитовники, накололи запас дров.

Напередодні відправлення вантажу до місця призначення відбулося освячення пункту обігріву. Також, працівники «Депо» зібрали продукти харчування та теплі речі для українських бійців.

Про це повідомляє Майор Олександр Гайн, Регіональний медіа-центр МО України (м.Львів)

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.