Рівненський фотоклуб запрошує на виставку

Якщо вам набридла масова комерційна фотографія, що заполонила простір мережі Інтернет, захотілося  доторкнутись до чогось неординарного, тоді варто переглянути виставку художньої фотографії  фотоклубу «Час».  Cаме  художня фотографія – це унікальна світлина, яка дозволить Вам побачити навколишній світ через призму бачення митця.

На виставці представлені роботи 13 фотохудожників фотоклубу «ЧАС». Крім професійних фотографів свої світлини представляють ті, хто є успішними фахівцями в різних галузях життя Рівненщини, а фотографією займається за покликом душі. Всі, представлені на виставці роботи, є високо професійними та об’єднані любов’ю учасників клубу до художньої фотографії.

В 2014 році світлини членів клубу неодноразово виборювали призові місця і відзначені медалями різного ґатунку та дипломами міжнародних фотографічних асоціацій FIAP, ISF, UPI, а світлини  Сергія Бусленка (фотохудожника MFIAP) та Олександра Ковшуна (фотохудожника EFIAP/b) окрім почесних відзнак та дипломів отримали золоті медалі міжнародної федерації фотомистецтва FIAP .

Члени фотоклубу «ЧАС»  бажають поділитись з Pівнянами своїми світлинами на традиційній щорічній  фотовиставці, відкриття якої відбудеться  в п’ятницю  23 січня 2015  року о 17.00 в галереї Рівненської обласної спілки фотохудожників  (м.Рівне, вул. Соборна, 15).

Історична довідка:

Рівненський фотоклуб «Час» був заснований в 1984 році. Уже в перші роки він заявив про себе, як про серйозний творчий колектив, який активно бере участь в національних та міжнародних виставках. Роботи членів Клубу відзначені більш ніж 700 нагородами.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.