Творчі колективи Рівненщини отримали нагороди на всеукраїнському фестивалі

Різдвяні свята принесли для художніх колективів навчальних закладів області не лише позитивні емоції, а й перші перемоги. Упродовж  двох днів  у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, що у Львові, відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Різдвяні канікули”. У ньому взяли участь три солісти та два хореографічні колективи з Костопільського будинку школярів та юнацтва і фольклорний ансамбль “Криниченька” з Клеванського професійного ліцею. Про це повідомили в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

Всього у фестивалі взяли участь 75 вокальних та танцювальних колективів з усієї України.

 Дипломом лауреата  I премії у номінації “сучасний напрямок танцювального мистецтва” нагороджено хореографічний ансамбль “Натхнення”, дипломом лауреата  II премії у номінації “естрадний спів” - соліста вокального ансамблю “Світанок” Сергія Таргонія.

Також дипломи отримали: у номінації “народний танець” хореографічний ансамбль “Сонях”; у номінації “естрадний вокал” - солістка вокального ансамблю “Кольорові сни” Олена Вербицька; у номінації “народний спів” - Анастасія Кривчук, солістка фольклорного гурту “Ладовиця”. Усі ці колективи представляли Костопільський будинок школярів та юнацтва.

Ключові слова: 

Коментарі

Варто додати, що колектив "Криниченька" Клеванського професійного ліцею під керівництвом Шахманцір Лілії Петрівни, як переможців попереднього фестивалю "Різдвяні канікули" відзначено цінними подарунками.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.