У Рівному Іло Глонті навчить молодь бачити світ з іншого боку

23 січня команда молодих та амбіційних відкриває новий соціально-освітній клуб у нашому місті - Hacking school (http://vk.com/hacking_school_rivne), й запрошує всіх молодих рівнян провести час разом, з користю та позитивом.

У п'ятницю 23 січня о 17:00 в 160 кабінеті Національного університету водного господарства та природокористування ми поговоримо про саморозвиток так, як воно є насправді, з усіма його труднощами та отриманим задоволенням в результаті; розповімо про ідею клубу та подальші наші дії.

- Для міста Рівного необхідний такий клуб для школярів, студентів. Клуб саморозвитку, що дасть можливість людям побачити світ з іншого боку. По-новому поглянути на речі, предмети, котрих нас навчають у школах/університетах, - говорить супервайзер клубу Hacking school Іло Глонті. - Це можливість самостійно побудувати свій погляд на світ. І це допоможе молодим людям відкрити у собі нові завдатки, якості. І, загалом, це дуже цікавий проект,  тому приходьте. Вхід вільний.

Організатори повідомляють, що у подальшому Hacking school матиме дозвіллєву частину заходу, що включатиме в себе перегляд фільмів та мотивуючих відео, презентація свіжих можливостей для молоді, вивчення англійської найцікавішими методами, а головне - тепле спілкування, котре докорінно змінить погляд на життя.

Довідка:

 Іло Глонті був наймолодшим радником Президента Саакашвілі.
Випускник найкращого університету Грузії – Вільного університету Тбілісі, разом з іншими молодими фахівцями Іло входив до команди реформаторів, яку очолював Каха Бендукідзе. Сміливі ідеї та законопроекти, розуміння важливості та негайності реформ, відсутність страху перед їх впровадженням – ось за що їх називали «спецназом Кахи». Зараз, за запрошенням Петра Порошенка працює в Уряді.

Організатори Hacking school:
Іло Глонті (iglon10@freeuni.edu.ge)
Олексій Степанець (alexstepa16@gmail.com)
Марта Нечаєва (nechaeva.marta24@gmail.com)

23 січня початок о 17:00. Вхід ВІЛЬНИЙ.

Місце проведення: 160 кабінет Національноо університету водного господарства та природокористування, м.Рівне, вул. Соборна, 11.

Детальна інформація за телефонами:

(067) 8547318, (063) 0445869, (099) 3722368. (Олексій Степанець)
(096)3422736 (Марта Нечаєва)

(095) 4239148 (Іло Глонті)

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.