Правоохоронці розшукали зниклих в АТО рівнян

До УМВС України в Рівненській області надійшло 24 заяви за фактами зникнення безвісти або захоплення у полон учасників антитерористичної операції.

У рамках роботи робочої групи прийому звернень щодо пошуку безвісти зниклих громадян, які перебувають у зоні АТО, слідчі СУ УМВС України в Рівненській області внесли відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань та проводять досудове розслідування у 24 кримінальних провадженнях за фактами безвісти зниклих або захопленних у полон 26 учасників АТО.

Під час досудового розслідування проведено значний обсяг слідчих (розшукових) дій, в результаті яких встановлено, що  20 осіб утримувалися в полоні бойовиків та на даний час звільнені, ще четверо загинули під час бойових дій. Встановити особи трьох загиблих військовослужбовців вдалося завдяки проведенню експертиз ДНК. Нерозшуканими лишаються двоє учасників АТО. Один з них, ймовірно, також загинув. Для підтвердження чи спростування цього факту призначена додаткова молекулярно-генетична експертиза.

Нагадаємо, що в кожному обласному управлінні міліції створені спеціальні робочі групи, які приймають заяви про зникнення, викрадення або взяття у полон громадян і негайно відкривають кримінальні провадження за даними фактами. Також робочі групи організовують відбір у родичів зниклих біологічних зразків для проведення відповідних експертиз.

Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.