За вбивство на полюванні рівненський бізнесмен отримав три роки

Млинівський районний суд завершив розгляд кримінальної справи стосовно 41-річного рівненського підприємця, співвласника парку-готелю "Швейцарія" Юрія Міркова. Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", 10 липня під час полювання загинула 24-річна дівчина. Причиною смерті, як повідомили правоохоронці, стало смертельне вогнепальне поранення в результаті порушення правил полювання. Юрій Мірков є двоюрідним братом відомого рівненського підприємця і громадського активіста Олексія Хахльова.

Нагадаємо, на світанку того трагічного дня Юрій Мірков разом із другом та його дочкою виїхали на полування в мисливські угіддя неподалік села Річища Млинівського драйону. Через необережність у темноті мисливець вистрелив і випадково поцілив у доньку свого товариша, 24-річну Марту. 

Невідомо, як дівчина опинилася на лінії вогню. За однією із версій, вона відійшла і присіла, щоб нібито поправити взуття, а на неї почали гавкати собаки. Мисливці в об'єктиві тепловізора бачили тільки низький силует цілі. За іншою, стався самовільний постріл внаслідок необережного поводження зі зброєю.

Зрозумівши, що підстрелили людину, відразу викликали швидку і міліцію. Дівчину відвезли в найближчу лікарню, розташовану за 20 кілометрів від місця подій в селищі Клевань. На півдорозі зустріли карету "швидкої" і передали постраждалу медикам. Однак шансів врятувати дівчину не було, куля пройшла навиліт зліва направо.

Проти Юрія Міркова порушили кримінальну справу за статтею "вбивство з необережності". Як повідомили в прокуратурі Рівненської області, нещодавно закінчився розгляд справи, і суд виніс вирок Юрію Міркову.

- Доведено, що чоловік 10 листопада 2014 року приблизно о 5 годині ранку, перебуваючи зі знайомими на полюванні неподалік села Річище Млинівського району, помилково, через необережність, здійснив постріл з мисливської рушниці та поцілив ним у молоду дівчину. Від отриманого кульового поранення вона померла, - повідомив державний обвинувач Олександр Станкевич. -  Суд затвердив угоду про примирення, укладену між підозрюваним та потерпілою стороною (рідними загиблої дівчини - авт.), та вироком від 22.01.2015 за вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.119 КК України (убивство через необережність) призначив чоловіку покарання  - 3 роки обмеження волі зі встановленням іспитового строку на 1 рік. А також засудженого зобов’язали публічно (або в іншій формі) вибачитись перед рідними загиблої дівчини.

Коментарі

Ой! Що це Було???

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.