Рівненщина – третя за кількістю нагород, здобутих на юнацьких олімпійських іграх

Шестеро спортсменів – освітян Рівненської області, які увійшли у збірну команду України у минулому році показали  високі результати під час участі в юнацьких олімпійських іграх в Китаї. Це і дозволило Рівненщині посісти третю сходинку в рейтингу областей за кількістю нагород. Ці та інші досягнення традиційно підсумували  освітяни та  керівники  ДЮСШ системи освіти.

За словами начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорія Таргонського, за результатами участі  юних спортсменів нашого краю у змаганнях різного рівня у минулому році є чим гордитись. Так,  2014-го  42 учні  дитячо – юнацьких шкіл системи освіти стали чемпіонами України в різних вікових групах, ще 19 спортсменів захищали честь держави в складі збірних команд за кордоном.

Також  освітяни окреслили важливі завдання  на 2015 рік. Передусім, зауважив Григорій Таргонський, це завершення спартакіади школярів з  майже 10 видів спорту - легкої атлетики, шахів, шашок, футболу, волейболу, баскетболу та ін.; а  також завершення обласних юнацьких ліг, в яких беруть участь 29 команд з баскетболу та 38 - з волейболу.

Не обійшлось і без нагород самим колективам спортивних шкіл, в яких і виховуються майбутні переможці. Подяки від управління освіти і науки Рівненської ОДА за високі спортивні досягнення отримали Березнівська, Млинівська та Сарненська ДЮСШ,  а закладам, де діти займаються у футбольних секціях, обласна Федерація футболу подарувала ігрові м’ячі.

Про це повідомляє прес-секретар управління освіти  і науки Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.