На Рівненщині півсотні переселенців знайшли роботу

Продавці-консультанти, діловоди, водії, вчителі та лікарі. На ці та інші посади працевлаштувалось на Рівненщині 48 переселенців.

З жовтня за направленням державної служби зайнятості Рівненської області 19 осіб пройшли навчання. Участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли 11 переселенців. Профорієнтаційні послуги отримали 297 тимчасово переміщених осіб. Про це повідомили у обласному центрі зайнятості.

Загалом послуги обласної служби зайнятості отримав 301 переселенець. З них 23 особи – з Криму, 158 – з Донецької області та 120 осіб з Луганської. Статус безробітного уже мали 199 чоловік, а право на отримання допомоги по безробіттю – 153 особи.

Ключові слова: 

Коментарі

А чи не здається вам, що ми загрались з переселенцями?Чому вони не думають і не бажають захищати свої домівки?скільки ще наших західняків загинути має, щоб вони нарешті самі почали себе захищати?Гидко читати про них.Вони навіть користуючись всім нашим, позаочі називають нас бандерівцями.А ми далі їм прислужуємо.НЕГАЙНО ПРИЗИВАЙТЕ ЇХ .НЕХАЙ ЙДУТЬ ВОЮВАТИ, А НЕ СИДЯТЬ В НАС НА ШИЇ !!!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.