Рівненські спецпризначенці відзначають день народження

28 січня 1993 року для припинення розбійних нападів на фізичних осіб та вантажі, що перевозились територією України, наказом Міністра внутрішніх справ України в структурі ДСО було створено спеціальний підрозділ міліції охорони «Титан».

Це охорона європейського рівня, а головне - надійність співробітників «Титана» – стверджують всі ті, хто вже скористався послугами підрозділу. Якісний підбір особового складу та його постійна професійна підготовка – це складові успіху під час виконання службових обов’язків.

СПМО «Титан» забезпечує охорону фізичних осіб, туристичних груп, вантажів і цінностей, майнову безпеку як українців, так і іноземних громадян, охорону разових заходів та міжбанківських перевезень.

Працівників міліції забезпечують табельною та автоматичною вогнепальною зброєю, сучасними засобами активної оборони, індивідуальними засобами захисту та службовим радіозв'язком.

Потрапити в колектив не так просто. При конкурсному відборі кожен проходить не тільки фізичний, а й психологічний відбір. Це дозволяє визначити найбільш оптимістично налаштованих чоловіків, які зможуть нести службу якісно та без перешкод.

У тяжкий для нашої країни час, коли на сході держави йде страшне протистояння, кожен українець переймається за долю захисників, які щодня ризикують своїм життям заради Батьківщини. «Титанівці», закінчивши службу в міліції, не залишаються осторонь цих подій. Так старший прапорщик міліції Олександр перебуває в зоні АТО вже майже рік. Висловлюємо вдячність міліціонеру за патріотизм і героїзм!

Інформацію щодо переліку та вартості послуг можна отримати на сайті www.dso.gov.ua, зателефонувавши за номером безкоштовної «гарячої» лінії ДСО 0-800-502-220; 0-800-211-000 або звернувшись за адресою: м.Рівне, вул. Ст.Бандери, 58.

Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

це ті що підступно вбили народного героя Сашка Білого? Правий Сектор ще помститься виродкам за смерть нашого провідника!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.