Підрозділи ОК «Північ» знищили танк та більше півсотні бойовиків

Ще 300 з них отримали поранення. Це сталося в районах Сміле та Весела Гора на Луганщині. Але незважаючи на це, противник продовжує здійснювати артилерійські обстріли позицій сил сектору, які зосереджені на напрямку Щастя та Станиця Луганська, поповнювати боєприпаси та ПММ. Намагається утримати позиції 31 блокпосту та встановити контроль над 29 блокпостом, за умов підтримки підрозділів ЗС РФ.

За добу зафіксовано 38 обстрілів. По особовому складу, який виконує бойові завдання в районі населеного пункту Щастя,  бойовики здійснили десять вогневих уражень з РСЗВ, ствольної артилерії, озброєння танка та стрілецької зброї, крім того, чотири рази бандити гатили по Щастю та Луганській ТЕС з БМ-21 «Град», в результаті чого місто залишилось без світла та опалення.
Сім разів обстрілів зазнав особовий склад, який виконує бойові завдання в районі населеного пункту Станично-Луганське, двічі були обстріляні блок-пости в районі населених пунктів Кримське, Ольхове, Трьохізбенка. Також обстрілів зазнали Кряківка, Нижньотепле, Капітаново, Нижне, Макарове. 
Бандити 11 разів відкривали вогонь з РСЗВ БМ-21 "Град", 21 раз обстрілювали зі ствольної артилерії та мінометів, в інших випадках  - з озброєння танка та стрілецької зброї. Про це повідомляє Прес-центр ОК «Північ».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.