Волонтер-радник Президента вважає, що введення воєнного стану не потрібне

Вводити воєнний стан в Україні поки що не потрібно, адже це призведе до багатьох наслідків, які обмежать не лише права громадян, а й завадять розвиватися економіці держави.

Про це повідомляє інтернет-сайт "Українська правда" з посиланням на коментар волонтера, радника президента України Юрія Бірюкова в ефірі "ТСН. Тиждень".

"А що змінить офіційне запровадження воєнного стану? У нас зміниться ставлення людей до того, що відбувається на сході України від того, що це лише назвуть воєнним станом?", - зазначив він.

"Не забувайте, що воєнний стан – це ще й обмеження свободи слова, обмеження права зібрань, обмеження засобів комунікації, відключення інтернету, можливість конфісковувати будь-яке майно на користь армії, можливість примусової праці на користь армії", - нагадав Бірюков.

"Коли доходить до цього моменту, то, як правило, прибічники воєнного стану різко замовкають. Бо воєнний стан – це переведення рейок всієї економіки всієї країни тільки на війну", - наголосив він.

Радник президента також нагадав, що країні, яка офіційно перебуває в стадії війни, жоден міжнародний донор не надасть кредити, які нині так потрібні Україні.

"Але ми повинні ще згадати, що в нас в економіці складна ситуація. Нам потрібні, в тому числі, й кредити того ж Міжнародного валютного фонду. А ось країнам, у яких оголошений воєнний стан, ніхто кредити не дає. І що тоді буде?!", - сказав Бірюков.

Водночас він запевнив, що в терористів на Донбасі нині немає переваги в живій силі, аби почати повномасштабний наступ на решту частини України. Лише протягом січня на сході знищили до тисячі бойовиків та російських найманців.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.