На Рівненщині школи та дитсадки добудували на 10 мільйонів

Через складну соціально-економічну ситуацію в країні, кошти з державної казни для будівництва та реконструкції об‘єктів соціальної сфери минулого року в область  не надходили. Відтак, лише 10 мільйонів гривень із місцевих бюджетів використали на реконструкцію та будівництво шкіл та дитсадків на Рівненщині.

Згідно  з програмою будівництва, реконструкції та модернізації об‘єктів інфраструктури області, яку затвердила облрада,  у 2014 році спрямувати на будівництво та реконструкцію об‘єктів попередньо передбачали понад 309 млн. грн., в т.ч. з держбюджету – понад 281 млн. грн., місцевих бюджетів – понад 27 млн.грн. Фактично ж профінансували видатки з місцевих бюджетів на суму 10723,3 тис.грн. 

Ці гроші, зокрема, використали для розробки проектно-кошторисних документацій приміщень під початкову школу в с.Костянтинівка, добудови ЗОШ в с.Вири, будівництва ЗОШ в с.Чабель та с.Цепцевичі Сарненського району, ЗОШ в с.Горбаків Гощанського району та інші. А левову частку виділених грошей використали безпосередньо на реконструкцію та будівництво об‘єктів. Зокрема, 78,5 тис. грн. пішли на продовження будівництва загальноосвітньої школи с.Озерці Володимирецького району, 120 тис. грн.. – на продовження будівництва ІІ-ї черги СШ с.Шпанів Рівненського району, 390,9 тис. грн. – на добудову ЗОШ у с.Старе Село Рокитнівського району, 600 тис.грн. – продовження будівництва ЗОШ в с.Тинне Сарненського району, 67.2 тис.грн – на будівельні роботи поліклініки по вул.Драгоманова в м.Рівне, 4111.9 тис.грн. використано на продовження реконструкції клубу під центр дозвілля молоді (спортивну школу) на вул.Семидубській, 16а в м.Дубно (в т.ч. погашена кредиторська заборгованість. Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.