За скандальну рівненську суддю Оксану Дудар взялася прокуратура

Прокуратура Рівненської області у грудні 2014 року скерувала до Генеральної прокуратури України інформацію про результати опрацювання відомостей стосовно судді Рівненського окружного адміністративного суду Оксани Дудар. Вона підлягає перевірці відповідно до Закону України «Про відновлення довіри до судової влади України», адже свого часу саме Дудар заборонила у Рівному мирні зібрання.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області, вивченням даних, які містяться у Єдиному державному реєстрі судових рішень, з’ясовано, що суддя прийняла 21.12.2013 та 24.12.2013 постанови за позовами виконавчого комітету Рівненської міської ради, якими встановила обмеження щодо реалізації права громадян на проведення масових заходів.

І хоча зазначені постанови були скасовані судом апеляційної інстанції у зв’язку з поданою заявою позивача про відкликання позову, дії судді Рівненського окружного адміністративного суду згідно вимог Закону України «Про судоустрій та статус суддів» класифікуються, як допущені внаслідок умисного порушення норм права чи неналежного ставлення до виконання службових обовʼязків.

Зазначені матеріали наразі знаходяться на розгляді Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів загальної юрисдикції. У разі встановлення ознак кримінального правопорушення та після надходження щодо цього висновків зазначеної комісії до Генеральної прокуратури України, орган досудового розслідування невідкладно зареєструє кримінальне провадження та розпочне досудове розслідування за фактом постановлення суддею завідомо неправосудного рішення.

Коментарі

Рішення судді на той час, можливо, не допустило погромів, кровопролиття, вбивства, як в інших областях. Для чого шукати крайнього? А чи зміниться щось, якщо накажуть О.Дудар? Народним депутатам треба думати про народ, який їх обрав і на сьогоднішній день вже не знає, як вижити далі. Вчорашнього дня не догнати, вирішуйте що болить сьогодні.

Дійсно знайшли крайню Дудар, за що на неї все каміння посипалось? За те що там в адміністративному суді багато хабарників... Розберіться насправді хто є хто. Вона то якраз і не повинна відповідати за тих хто там "гребе по-чорному". Вона нормальна людина.

Знайшли крайню, щоб людям очі замилити, точнісінько, як крайнього знайшли за бурштин. Там судді є похлєщє, скільки доль людських зломали, скільки невинних посадили. Один Денисюк чого вартий... На вас всіх треба наручникі вдягати.... виставу для громади влаштували "борці за справедливість" плюватися хочеться

а тут ще треба Хомка посадити. саме він був замовником тих рішень.

Кожного другого суддю в Украіні можна спокійно посадити за хабарі...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.