Голова Рівненської облради: "Децентралізацію обіцяють провести до осені"

Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов зазначив, що децентралізацію обіцяють провести до осені. Сам же Михайло Кирилов наразі перебуває у столиці на засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування.

– Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман заявив, що конституційна реформа з питань децентралізації має бути проведена до осені й місцеві вибори відбудуться за новими правилами на основі реформованої системи місцевого самоврядування. Тепер питання, у який спосіб відбудеться законодавче та фінансове забезпечення цієї реформи, –  повідомив Михайло Кириллов.

До слова, у ці хвилини продовжується засідання Консультативної ради. До участі у засіданні запрошені представники органів місцевого самоврядування всіх рівнів, голови профільних парламентських комітетів, члени Кабінету Міністрів України, представники Адміністрації Президента України, члени української делегації Конгресу місцевих та регіональних рад Ради Європи, експерти з питань децентралізації та територіальної організації влади. Про це повідомляє прес-служба Рівненської облради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.