Точка зору: про скандали у міліції Рівненщини з Сергієм Максимовим

27 січня гостем програми "Точка зору" на сайті "ВСЕ" буде начальник УМВС України в Рівненській області Сергій Максимов. У студії з ведучою Вікторією Ричко підполковник розкаже про скандали, в яких останніи часом фігурували правоохоронці Рівненщини.

Зокрема, про хід кримінального провадження щодо резонансної крадіжки бурштину та коштів з будівлі обласного управління міліції, подальшої долі звільнених через випадок на День міліції правоохоронців, а також про злочини пов'язані з правоохоронцями.

Початок ефіру о 15 годині. Не пропустіть, буде цікаво.

Коментарі

Максимов С.В. Нормальна людина. Професіонал. Так тримати. На сьогоднішній день йому важко переломити систему, яка була налагоджена при Лазуткові. На сьогоднішній день стоїть основне питання: розстановка професіоналів на керівні посади і звільнити ледарів та хапуг.

Максимов,порядна та чесна людина, має не заплямовану репутацію! Він дійсно зможе навести лад в органах міліції . Надіюсь, що скоро Поменшає хабарників!

Були б всі як Максимов, не було б такої міліції, яку ми знаємо і з якої сміється все місто! Більш чесної людини годі шукати!!!

Який жах, ця людина нагадує медузу яку посадили в маленькмй акваріум , її годують напувають вимагають тільки одне, сидіти та гойдатись в цьому просторі.В мене довіри щодо розкриття злочину ,викрадення з стін міліції доказів і грошей, не має ніякої.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.