Гощанським вихованцям інтернату влаштували екскурсію у музей

Гощанські правоохоронці вже вкотре завітали до учнів свого підшефного закладу – Тучинської загальноосвітньої школи-інтернат. Цього разу начальник районного відділу міліції Анатолій Цідилко в подарунок організував дітям екскурсію до Рівненського обласного краєзнавчого музею, повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Учні з цікавістю розглядали усі експонати та слухали розповідь екскурсовода. Діти побували у виставкових залах, де представлена природа краю, тваринний і рослинний світ, зброя козацької доби, прадавня історія, живопис, скульптура, духовна спадщина ХVI-XVIII століть, іконопис ХІІІ- XVIII століть та низка інших експозицій.

Після завершення заходу вихованці інтернату захоплено ділилися враженнями й щиро висловлювали вдячність працівникам музею і міліціонерам за організацію екскурсії.

–  Найбільше мені сподобалась зала, де представлено тваринний світ Рівненщини, –розповідає учениця п’ятого класу Анастасія Оксенчук.

ЇЇ доповнив Леонід Пограничний, який розповів, що найяскравіше враження справила експозиція зброї.

– Ми цінуємо кожну можливість збагатити дітей новими корисними знаннями й позитивними емоціями, привити відчуття патріотизму і гордості за свій край, - зазначив учитель історії та християнської етики Тучинської загальноосвітньої школи-інтернат Микола Мичак.

Як підсумував старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей Гощанського РВ УМВС України в Рівненській області Олександр Горюк, який супроводжував учнів до музею, такі заходи є надзвичайно важливими у системі виховання дітей та проведення з ними ефективної профілактичної роботи, адже вони налаштовують дітей на позитивний настрій, формують певні моральні цінності.

На згадку про екскурсію міліціонер вручив дітям сувенірні значки із зображенням краєзнавчого музею.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.