Торф із Рівненщини хочуть постачати для європейців

На будівництві заводу з виробництва торфових субстратів тривають роботи. Наразі на ТзОВ «Торф Ленд Україна», що у Дубровицькому районі, вже збудована виробнича дільниця з видобування торфу. Її площа становить майже 25 гектарів.

Поки що підприємство виробляє 160 тонн субстратів у місяць, тож працює на внутрішній ринок. У майбутньому «Торф Ленд Україна» планує заключити контракти з європейськими фірмами. Відтак, загальна потужність підприємства збільшиться до півмільйона кубометрів продукції у рік. Передбачається, що на заводі фасуватимуть більше 150 різновидів торфових субстратів.

«Наше завдання – створити відповідні умови, аби інвестор був зацікавлений працювати в області, - зазначив голова ОДА  Віталій Чугунніков. – Завдяки залученню інвестицій розвивається економіка, є додаткові фінансові надходження. Загальний обсяг інвестицій складає майже 370 мільйонів гривень. До того ж, створюються нові робочі місця. Так, цьогоріч на «Торф Ленд Україна» мають створити до півсотні нових робочих місць».

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.