Рівненські школярі потрапили у міліцію

Учні восьмого класу Рівненської української гімназії навідалися у міліцію Рівного, аби на власні очі побачити, як і де працюють вартові Закону. Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Відтак, під час екскурсії діти мали змогу побачити роботу чергової частини, ознайомитись з умовами приміщення для затриманих, роботою експертів Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру та побувати в музеї історії міліції Рівненщини.

Провели з учнями і виховну годину. Говорили про крадіжки, шахрайство та відповідальність за різного роду правопорушення. Однак найбільш цікавим для школярів видалося знайомство з роботою вибухотехніків та експертів-криміналістів. Дітям розповіли про тонкощі роботи зі слідами злочину на місці події, ознайомили з основними видами боєприпасів, а декому навіть приміряли міліцейську амуніцію.

Школярі залишилися задоволеними, адже до цього про роботу міліціонерів знали лише зі шкільних підручників. Завдяки подібному заходу діти мали змогу отримати відповіді на запитання, що так їх цікавили.

У свою чергу правоохоронці сподіваються, що ця зустріч була не лише пізнавальною, а й корисною. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.