За жителем Рівненщини полюють сепаратисти

Юнак із Рівненської області на прізвисько Звіробій підірвав 20 тонн боєприпасів сепаратистів. Він наразі воює у складі спеціального розвідувального підрозділу під Маріуполем. У суботу, 24 січня, будучи у складі диверсійної групи, Звіробій знищив склад боєприпасів терористів у Набережному. Інформація про це активно почала поширюватися у соціальних мережах. Ось що про це зазначила користувач Марина Горук на своїй сторінці у соцмережі "Вконтакте":

- Наш земляк з позивним Звіробій, який воює у складі спеціального розвідувального підрозділу під Маріуполем, минулої ночі у складі диверсійної групи знищив склад боєприпасів терористів у Набережному. В засідках Звіробій вичікував 23 дні, коли терористам привезуть «гумконвой». І нарешті дочекався. Вночі терористи розвантажили два Камази, заповнені вщент артилерійськими боєприпасами та протитанковими ракетами. Це як мінімум 20 тонн. Феєрверк був у півнеба. Точна кількість загиблих сепаратистів невідома. За знищений склад Звіробій отримав на горіхи від свого начальства за те, що порушив норми безпеки і наблизився надто близько, ближче, ніж на 500 метрів.
Зате тепер на їхній ділянці фронту тихо. А у сепарів - кіпіш. Вони явно не очікували такого повороту. За радіоперехватами, за голову Звіробоя вже дають 30 тисяч баксів. До слова, кілька тижнів тому наш герой знищив сепаратистський танк Т-64 (фото - оригінал, зроблене Звіробоєм), - йдеться у повідомленні Марини Горук.

До слова, Звіробій розмістив ще три фотографії, на яких яскраво відображаються усі події зі сходу. На фото вище - танк, який знищив наш земляк.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.