У Рівненській області посилюють безпеку на стратегічних об'єктах

У соціальній мережі "Facebook" в групі "Рівненська обласна державна адміністрація" поширили повідомлення про запровадження додаткових заходів безпеки на Рівненщині. Це відбувається на виконання доручення Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.

"Додаткові заходи безпеки запроваджуються на стратегічних об’єктах Рівненщини, у будівлях органів влади, а також - об’єктах критичної інфраструктури. Зокрема, посилено охоронятимуть енергетичні та транспортні магістральні мережі, нафто- та газопроводи, системи життєзабезпечення (водо- та теплопостачання), служби екстреної допомоги населенню та служби реагування на надзвичайні ситуації. Відповідне доручення під час селекторної наради дав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Також, за завданням Глави Уряду, додаткові заходи охорони запроваджують на залізничних та автобусних вокзалах, Кузнецовській атомній електростанції, біля мостів та дамб. Посилюється безпека закладів охорони здоров’я, приміщень обласної та районних адміністрацій і рад, місць масового перебування людей.

Окремо варто зазначити, що згідно з дорученням Арсенія Яценюка, в області запроваджений посилений режим патрулювання вулиць. Основна увага приділяється місцям масового скупчення людей та найбільш криміногенним районам населених пунктів. З цією метою на Рівненщині подвоїли кількість працівників силових відомств, які забезпечують патрулювання. У Рівному, зокрема, до складу патрульних груп входять експерти-вибухотехніки та кінологи", - зазначається у публікації на сторінці Рівненської ОДА у мережі "Facebook".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.