Президент нагородив проректора з Рівного

 Почесне звання "Заслужений працівник освіти України" отримала проректор із наукової роботи, завідувач кафедри РДГУ Тамара Поніманська. Його присвоїли відповідно до Указу Президента України № 27/2015 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України". Відзнаку педагог отримала за значний особистий внесок у науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Тамар Поніманська викладає провідні навчальні дисципліни спеціальності “дошкільне виховання”, розробляє й активно впроваджує сучасні форми і методи професійної підготовки студентів. Вона є автором понад 250 наукових і науково-методичних робіт. Серед них 30 навчальних посібників і програм із грифом Міністерства освіти і науки України, які використовуються у професійній підготовці фахівців з дошкільної освіти

Також вона є співавтором державного стандарту Базового компонента дошкільної освіти в Україні та програмово-методичних документів до нього. Про це повідомляє прес-секретар управління освіти  і науки ОДА Людмила Деркач.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.