Рівнян запрошують послухати орган

Рівненська обласна філармонія проводить фестиваль органної музики «Органний собор-2015», у рамках якого виступатимуть відомі музиканти. Під час дійства можна буде почути поєднання органної музики з оркестром, вокалом, сольними інструментами. Також слухачі зможуть ознайомитися з широкою звуковою палітрою епох, стилів, жанрів, відкрити для себе невідомих композиторів і виконавців.

Відкриття фестивалю відбудеться 19 лютого та триватиме п'ять днів:

19 лютого на відкритті фестивалю на гостей чекає виступ Станіслава Калініна (Орган, Харків).

1 березня виступатиме Валерія Балаховська. Органним мистецтвом вона захопилася ще у музичній школі, де юна піаністка відвідувала факультатив народного артиста України В.Кошуби. Національну музичну академію України ім. П.Чайковського вона закінчила з відзнакою за фахом фортепіано (клас професора І.Павлової) та органа (клас професора Г.Булибенко). З 1992 року Валерія Балаховська - солістка Національного будинку органної та камерної музики України.

5 березня на гостей чекатиме Надія Величко. Вона брала участь у майстер-класах та академіях відомих майстрів-педагогів: Ж. ван Ортмерсена, Ж.-Л. Зандера, Д. Лауквіка, Елізавета Білокурова, у 2010 році здійснила поїздку на Міжнародну органну академію у Хаарлем (Нідерланди), де стажувалась у провідних органістів Європи: Б.Вінсеміуса (Нідерланди), Л.Г’єльмі (Італія), В.Церера (Німеччина), Ж.Робена (Франція).

15 березня до уваги рівнян буде представлено дует: Єлизавета Білокурова та Георгій Курков (Вінниця).

22 Березня відбудеться закриття фестивалю, під час якого виступить солістка рівненської філармонії Катерина Огаркова.

Квитки продаються у касах органного залу.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.