На Рівненщині депутати відповідатимуть за земельні афери

На виконання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», правоохоронні органи вживають заходів щодо протидії адміністративно-каральним правопорушенням та притягнення винних до відповідальності.

За результатами спільної роботи і узгодженості дій усіх правоохоронних органів області, з початку 2015 року складено та скеровано до суду 25 протоколів про вчинення адміністративних корупційних діянь стосовно посадовців області. Серед осіб, що вчинили правопорушення, депутати сільських, селищних рад, голова та заступник голови районної державної адміністрації.

Найбільше порушень стосуються сфери земельних правовідносин. Так, за результатами розгляду адміністративних протоколів, вже притягнуто до відповідальності 19 осіб. Усі корупціонери – депутати місцевих рад.

Наприклад, депутатів Ситненської, Зорянської, Грушвицької, Кустинської, Великожитинської та інших сільських рад Рівненської області притягнуто до відповідальності за те, що вони не повідомили про конфлікт інтересів під час голосування на сесії сільради про надання земельних ділянок особисто для себе та близьких їм осіб.

Всього, за постановами судів, порушникм мають сплатити штраф на загальну суму 3300 гривень, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.