Екс-начальник рівненської міліції, повернувшись із АТО, працюватиме у Здолбунові

Колишній начальник Рівненського міського відділу міліції полковник Руслан Мельник працюватиме заступником керівника Здолбунівського райвідділу міліції. Про це у прямому ефірі сайту "ВСЕ" повідомив головний міліціонер Рівненщини Сергій Максимов.

- Після звільнення з займаної посади Руслану Мельнику запропонували перейти працювати заступником начальника Здолбунівського районного відділу міліції. Він погодився, - зазначив Сергій Максимов.

У свою чергу, за словами самого Руслана Мельника, він ще не приступив до виконання обов'язків на новій посаді. 

- Зараз у складі групи правоохоронців збираюся їхати у зону АТО. Після повернення планую розпочати роботу на новій посаді, - розповів Руслан Мельник.

Нагадаємо, Руслан Мельник працював начальником міліції Рівного з березня 2013 року до січня 2015 року. Його звільнили з посади через відео за участю підлеглого працівника на День міліції.

Коментарі

його там,часом не
було???
"Встановлено, що в той день службу на блокпосту несли працівники зведеного загону Кіровоградської та Рівненської міліції." http://novosti.kr.ua/news/u-konflikti-na-blok-postu-bilya-zyumu-vidznach...

.".ВИ МІЛІЦІЮ І БЕРКУТ ВЖЕ НЕ ЗНАЄТЕ З ЧИМ ЗМІШАТИ,"-що її з чимось змішувати,якщо воно гумні і смердить за кілометри..

Цей фахівець сраколиз Васі фугаса( Лазутка), якому носив хабарі, відсидівся на базі в Артемівську коли решта стояли на блокпотах і дійсно несли службу, тепер буде тут людям розказувати який він героїчний вчинок зробив, тортом не вдавився який жер празнуючи тиждень свій день народження в зоні АТО. Ганьба таким уродам морально немаючим права носити погони!!!!!!!

Бедненькие, без личных вещей и ЕДЫ, какой ужас. А личные вещи - это то что они отжали у людей на блок-постах? Кто где стоит, ану расскажи. А лучше предъяви дохлого "петуха", или как там их. Ато молодые пацаны приезжают в гробах, а эти "защитнички" возвращаются толще чем уезжали.

А закон про люстрацію на рудих не діє? Був за часів каденціі Януковича начальником Рівненського РВ, потім начальником Рівненського МВ. Де справедливість???!!!

нормальний керівник міліції міста, хай повертається .влетів по чужій дурості.а сам людина порядна.

На фіга писати, якщо незнаєш????Добра лінія захисту-де градом розбило все, слава Богу осталися живі хлопці, один поранений вчора операцію зробили, хлопці залишилися без особистих речей і їжі...А ВИ ПРО ТЕ ЩО ТАМ НЕ СТРІЛЯЮТЬ....МАЙТЕ СОВІСТЬ...ВИ МІЛІЦІЮ І БЕРКУТ ВЖЕ НЕ ЗНАЄТЕ З ЧИМ ЗМІШАТИ, І ЩО ПРИДУМАТИ ПО-ЦИНІЧНІШЕ ПРО НИХ...ЇДЬТЕ В ЗОНУ АТО І ГЛЯНЬТЕ ХТО ДЕ СТОЇТЬ...

В розмовах з працівниками міліції почув, що вони перебували в зоні АТО в третій лінії захисту (там де не стріляють!) Було б цікаво почути про кількість поранених серед підлеглих цього героя.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.