На Рівненщині посилено охоронятимуть стратегічні об'єкти

На виконання рішення координаційної ради під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та Секретатя РНБО України Олександра Турчинова, наказом УМВС України у Рівненській області з 25 січня і до особливого розпорядження особовий склад ОВС краю переведено на посилений варіант несення служби.

Особливу увагу правоохоронці приділятимуть охороні об’єктів життєзабезпечення населених пунктів, зокрема нафто-, газо- та водопроводів, електростанцій, об’єктів транспортної інфраструктури, а також адміністративних приміщень органів державної влади та місцевого самоврядування і місць значного скупчення людей.

Під охорону взято 12 мостів та 35 стратегічних об’єктів, один з яких належить до об’єктів державного значення - Рівненська атомна електростанція.

- В області вдвічі збільшено кількість патрульних нарядів. Зараз для охорони громадського порядку щодня задіяно майже чотири з половиною сотні правоохоронців та понад 80 членів громадських формувань, - зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління громадської безпеки УМВС України у Рівненській області підполковник міліції Руслан Стрельбіцький.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.