Екс-лідер "Ляпіса Трубецкого" виступить у Рівному

В рамках всеукраїнского туру, 10 лютого гурт "BRUTTO" виступить у нічному клубі Лагуна.

Сергій Міхалок - колишній лідер гурту "Ляпіс Трубецкой". Нагадаємо, колектив розпався влітку 2014 року. 1 вересня відбулась презентація нового гурту перевтіленого Міхалка – "BRUTTO". 

Стати очевидцем і співучасником нестримної енергії гурту можна буде більш ніж у 20 містах України в лютому і березні 2015-го.

- Мої пісні" Не Биць скотам "," Рабкор "," Броненосець "," Грай "," Воїни світла " звучали на барикадах і, сподіваюся, хоч трохи, але допомогли перемогти! Тут був я та інші білоруси. І деякі загинули за свободу Братів Українців! Тепер зі мною могутні хлопці з "BRUTTO"! Ми приїхали в Україну і будемо словом, а якщо треба, - і ділом допомагати Майдану відстояти свої ідеали! Будз сміливим і Весна прийдзе! Наша візьмемо! , - сказав лідер гурту Сергій Міхалок.

"BRUTTO" - логічне і пряме продовження легковпізнаваного стилю "Ляпіса Трубецького" останніх років. Їх стиль - маскулінний і лютий, відважний і зухвалий панк, гострий, актуальний, надихаючий і вільний. Виступ гурту - це більше, ніж просто концерт. Це бій із лінню, зміцнення віри в себе і звільнення від внутрішніх кайданів.

27 грудня в Києві відбувся дебютний концерт "BRUTTO" в Україні.

 

Квитки можна придбати тут: http://www.concert.ua/booking/brutto-rovno

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.