СБУ: як рівнянам вберегтися від можливих терактів?

Управління Служби безпеки України в Рівненській області звертається до мешканців та гостей Рівненщини із проханням зберігати пильність та дотримуватися заходів безпеки. Служба безпеки України разом з іншими правоохоронними органами посилила заходи з охорони потенційно вразливих об’єктів та місць масового скупчення людей. Реалізується масштабний комплекс дій, спрямованих на своєчасне виявлення, попередження та припинення можливих терористичних проявів.

Максимальне запобігання небезпечним для життя людей ситуацій залежить і від кожного з вас. Тож нагадуємо основні правила поведінки у випадку виникнення небезпечних для життя ситуацій.

У разі виявлення підозрілого предмету у місці скупчення людей:

• Повідомте про факт правоохоронні органи та викличте на об'єкт машини швидкої допомоги і аварійних служб;

• Не наближайтеся, не торкайтеся, не розкривайте, не переміщайте знахідку, не заливайте її рідиною, не засипайте піском, не користуйтеся поблизу радіо - і електроапаратурою, переговорними пристроями;

• Відведіть людей від місця перебування підозрілого предмета;

• За необхідності організуйте відключення комунікацій газу, води та електрики.

У випадку вибуху необхідно негайно організувати і забезпечити виконання наступних основних заходів:

• Викличте на об'єкт пожежних, швидку допомогу, рятувальників, комунальні служби (газ, електрика, тепло);

• Якщо є постраждалі, то до прибуття служби швидкої допомоги надайте їм першу медичну допомогу;

• При виникненні пожежі необхідно вжити заходів з її гасіння власними силами за допомогою наявних протипожежних засобів.

При захопленні людей у заручники:

• За можливістю, негайно повідомте правоохоронні органи;

• Не вступайте в переговори з терористами, за можливістю, виконуйте їхні вимоги, якщо це не пов'язано з заподіянням шкоди життю і здоров'ю людей.

Пам'ятайте, що зволікання та недбалість при загрозі вчинення вищевказаних злочинів може призвести до людських жертв! В Управлінні Служби безпеки України в Рівненській області діє цілодобовий телефон довіри.

У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності просимо звертатися за номером - (0362) 678-606 або на телефон чергового (0362) 22-43-43. Про це повідомляють в УСБУ в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.