Радник міністра Чехії порадив рівнянам мріяти та посміхатись

У вівторок, 27 січня, у Рівному відбулася зустріч із радником міністра фінансів Чехії Карелом Свободою. 

Вже у свої 25 він став доларовим мультимільйонером.
Із 2001 по 2003 рік працював над реструктуризацією ГазПрому. З 2003 року будує власний бізнес в найбільшій європейській компанії у сфері фінансового консультування (OVB Allfinanz).

Незважаючи на свої матеріальні статки, статус та поважний вік, упродовж усієї зустрічі він  жартував та розхвалював українок.

- Я молодий пацан! За документами мені чомусь 60. Але я ж  знаю, що мені 24. Я працював у Росії, в Ханти-Мансійському краї. Перше, що мене навчили росіяни, -  "Пиво без горілки - гроші на вітер". Ще знаю про "Наташу, три рублі - і нашу", та ще багато чого, що я зараз тут повторити не зможу, - в такому жартівливому тоні розпочав свій виступ Карел Свобода.

Він не посоромився розповідати про свої невдачі. Так, радник міністра Чехії говорив про те, що першою його справою був придбаний завод, де налічувалося 130 працівників, і який невдовзі збанкрутував.

Проте не впав у відчай, а швидко спробував вигадати новий бізнес.

- Придумуючи бізнес, потрібно врахувати його перспективу та дивитись, чи є йому куди розвиватись. Відкрити маленький магазин і сподіватися, що він стане великим супермаркетом, неправильно! Потрібно відкривати відразу великий магазин, велику пекарню, завод! Життя - це гра. І грати потрібно красиво! - емоційно розповідав Карел.

- Найбільшим ризиком у моєму житті був момент, коли я привіз сюди до вас насіння цукрового буряка на мільйон доларів. Мені казали, що я ненормальний! Але я зробив це, - поділився з присутніми Карел.

Під час зустрічі він не оминув увагою присутніх панянок.
- Запрошую дівчат до себе в гості, в Чехію. Українки - найгарніші. Була б зараз тут моя жінка, то дала б мені за таке ляпаса, - звернувся до наших рівненських красунь мільйонер.

Крім розповідей про свої злети та падіння, Карел давав, на перший погляд, прості поради, але запевняв, що вони доволі дієві. 

Відтак, він порадив багато посміхатись. Робити це і на роботі, і в переповненій маршрутці. І навіть коли хтось образив - усміхнутись йому у відповідь.

А ще, як запевнив Карел, потрібно мріяти. 

- Наші мізки проектують  картинку. Зайдіть в інтернет, роздивіться будинок, про який ви мрієте, чи ще щось. Після цього напишіть дату, коли ця мрія має здійснитися, та просто йдіть до своєї мети. І якщо сильно захотіти, все буде, - запевняв Карел Свобода.

Карел поділився з присутніми своїм баченням України в майбутньому. Запевнив, що наша держава почне швидко розвиватися, за хабарі чиновників відразу каратимуть в'язницею. Та й взагалі в України є всі шанси стати другим Лас-Вегасом.

Рівняни мали змогу отримати безліч порад, відповідей на свої запитання, почути багато влучних цитат, а головне - безліч натхнення та віри у свої сили. 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.