На Рівненщині півтори тисячі учасників АТО претендують на свою землю

Із заявами на отримання земельної ділянки звернулося 1493 військовослужбовці, які брали участь у виконанні завдань з проведення АТО. Про це повідомили в головному управлінні Держземагентства у Рівненській області.

Майже половина з них, а саме 706 захисників України, виявили бажання отримати ділянки в обласному центрі. 236 учасників АТО хочуть стати власниками землі у Рівненському та 122 у Здолбунівському районах.

Фахівці землевпорядної служби вже надали 390 дозволів на розроблення документації з землеустрою на загальну площу майже 60 гектарів.

Разом із тим 86 учасників АТО вже оформили документи на земельні ділянки загальною площею більше 10 гектарів. З них 21 ділянка надана під будівництво та обслуговування житлового будинку, 62 – для садівництва, 3 ділянки – для особистого селянського господарства. В обласному центрі не виділено жодної земельної ділянки.

Спеціалісти землевпорядної служби Рівненщини продовжують узагальнювати інформацію про вільні земельні ділянки, котрі можуть бути передані у власність військовослужбовцям.

Загалом для учасників АТО на Рівненщині передбачено понад півмільйона гектарів землі.

Всього в Україні заяви отримання земельних ділянок подали майже 20 тисяч військовослужбовців, які брали участь у виконанні завдань з проведення АТО. Найбільше клопотань надійшло до фахівців землевпорядної служби та органів місцевої влади у Волинській, Львівській, Миколаївській, Рівненській та Житомирській областях. Про це повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.