На Рівненщині білоруси говорять про кордон

Поки що українсько-білоруський державний кордон є лише на карті. Для того, аби чітко визначити межі обох країн та винести кордон на місцевість, на Рівненщині упродовж трьох днів триватиме чергове засідання Спільної українсько-білоруської демаркаційної комісії.

Сторони, зокрема, планують затвердити другий том графічного проекту місць встановлення прикордонних знаків, а також інструкції виконання польових демаркаційних робіт. У підсумку підпишуть узгоджений протокол.

- Для Рівненщини нормальне функціонування державного кордону означає розгортання міжнародної співпраці, розвиток малого та середнього бізнесу. Це сприятиме надходженню фінансів до державного бюджету, - зазначив перший заступник голови ОДА Юрій Приварський.

Разом з тим, за його словами, не потрібно забувати про щоденні потреби людей, які проживають по обидва боки кордону і мають давні родинні та сімейні зв’язки.

- Наше завдання – зробити кордон комфортним для розвитку не тільки міждержавних, але й міжлюдських відносин, - підсумував Юрій Приварський.

Довідково: українсько-білоруський державний кордон має загальну протяжність 1084,2 кілометра і проходить територією Волинської, Рівненської, Житомирської, Київської та Чернігівської областей. На Рівненщині дана межа становить 225 кілометрів. Торік, у червні, за винесення державного кордону на місцевість області вже взялися спеціальні робочі групи. Вони за координатною сіткою позначають, де будуть встановлені прикордонні знаки. Загалом демаркацію кордону планують завершити за декілька років. Про це повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.