Рівнянам розкажуть хто змушує підтримувати сепаратизм

У Рівному відбудеться брифінг, де розглядатимуть питання про те, чи змушують рівнян підтримувати сепаратизм. Захід відбудеться завтра, 29 січня, за участю голови громадської організації «Рівненський громадський контроль» Дмитра Якимця.

Громадські активісти провели власне розслідування і виявили, що рівнян змушували підтримувати сепаратизм, який виходить від недобросовісних представників українського бізнесу. Організатори обіцяють наочно продемонструвати, як олігархи нехтують законодавством України. А також, як вони наживаються на пересічних рівнянах, а міська влада ніяк цьому не протидіє.

Голова ГО «Рівненський громадський контроль» Дмитро Якимець розповідає, що зі скаргою до нього звернувся боєць-рівнянин, який нещодавно повернувся з боїв на Сході, тому організація не могла стояти осторонь цієї проблеми:

- Наша організація уже підготувала позов до суду. Ми вимагаємо покарання недобросовісних бізнесменів і міських чиновників, які змушують рівнян підтримувати сепаратизм своїми коштами, - зазначає Дмитро Якимець.

Коментарі

Звідки взялися Lsd монітори в палатках на виборах, от цікаво, а що Якимець напише в декларації під час виборів міського голови, звідки поясгить такв прибутки.

Зі слів і поведінки стільця-якимця випливає, що знищити потріно 50 % української нації ( а ще ліпше розділити її), а його з 3,14 здо братією оставити! Якимцю ГАНЬБА! Вали на АТО, бо ряха твоя жирна скоро обвисне!

Якимець розкажи краще де в тебе стільки бабла на цей весь піар і де взялись мільйони на виборчу агітацію ? І раз на те пішло то якого хріну ти не кричиш, що б вся наша область вирубила російський газ? і сам грієшся газом, що фінансує сепаратистів.

Так набридли ці хитрож....пі псевдо патріоти, яким тільки дай дорватись до корита. Пиво йому руське у фозі і лампочки у під"їздах не горять. За те бабло, що на сюжети по телебаченню потратив можна було би 100 лампочок на будинок вкрутити.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.