Рівненський ЦНАП отримав найбільше позитивних оцінок від громадян

Про це йшлося під час прес-конференції на тему «Як українці оцінюють якість адміністративних послуг: чи змінилася ситуація за нової влади», яка відбулася 13 січня 2015 року у Києві. Оприлюднені результати опитування відвідувачів центрів надання адміністративних послуг у 10 містах України: Києві, Дніпропетровську, Львові, Харкові, Рівному, Хмельницькому, Черкасах, Полтаві, Луцьку, Миколаєві.Загалом було опитано 1083 респондента у кожному з цих центрів за методикою екзит-полу (на виході з центру, респонденти добиралися з певним кроком). До проведення опитування були залучені активісти ГО «ОПОРА».

Дослідження проводилося Фондом «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» з 8 по 13 грудня 2014 року на замовлення Центру політико-правових реформ за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

Найбільше позитивних оцінок від громадян, що зверталися до міських органів надання послуг, дістали відповідні установи у Рівному (96% оцінюють функціонування органу добре), Хмельницькому (94%), Черкасах (88%). Подаємо найбільш цікаві результати опитування, наведені у таблицях 11,12, 22. Оцінки діяльності центрів надання адміністративних послуг у 10 містах України :

    11. Наскільки Ви задоволені працівниками виконавчого органу? Питання привітності:

  12. Наскільки Ви задоволені працівниками виконавчого органу? Питання компетентності:

  22. Як би Ви оцінили в цілому роботу цього виконавчого органу міської влади?

Про це повідомив начальник управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради, Віталій Герман.

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.