Відомі люди Рівного мобілізуються в армію

У Рівному розпочалась четверта хвиля часткової мобілізації. Сьогодні перші мобілізовані проходять тестування на визначення придатності до бойових дій та вирушають в навчальні центри ЗСУ. Серед тих, кого покликали захищати рідну землю, чимало відомих людей – волонтери, артисти.

Як розповів в. о. військового комісара Рівного Сергій Названов, мобілізація військовозобов’язаних у місті відбувається відповідно до плану. Усі вони пройшли медичну комісію, попереду психологічне тестування.

- Також ми пояснюємо кожному бійцю його права, гарантії і пільги як мобілізованого до Збройних Сил України. Намагаємось допомогти вирішити усі моменти, підключаємо для цього місцеві органи влади. Завдяки такій тісній співпраці ми можемо ефективно виконувати завдання з комплектування частин ЗСУ військовослужбовцями, - наголосив Сергій Названов.

Загалом з Рівного  у січні-лютому планують мобілізувати майже 400 чоловіків. Сьогодні перша партія прибула до військкомату. Хтось вирушає з тривогою, а хтось із радістю.

- Кожен справжній чоловік не має права сидіти в дружини під спідницею, коли на його країну напали. Ми зобов’язані захищати свій дім і свою рідну землю, а не шукати виправдань та відмовок, - наголошує засновник групи волонтерів «ГРІМ» Юрій Поліщук. – Я з липня минулого року займаюсь допомогою Збройним Силам України, проводжу медичні навчання з надання невідкладної долікарської  допомоги. Знаю багатьох бійців та їх командирів. Розумію, що військові – це найкращі люди України. Тому коли мені прийшла повістка, вирішив, що маю до них приєднатися. Хоч раніше не проходив строкової військової служби. Моє рішення підтримала дружина і родина. Навіть більше – усі чоловіки в нашій родині не з тих, хто буде ховатися, коли Батьківщина в небезпеці.

З повісткою мобілізовуватися до війська прийшов і відомий  у Рівному ведучий та учасник команд КВН Іван Зань. Чоловік каже, що не може сидіти вдома, коли його друзі воюють на передовій.

Ці хлопці разом із іншими мобілізованим вирушають в навчальні центри, згадуватимуть або вчитимуться, як володіти автоматом, гарматами, танками, щоб вміти дати рішучу відсіч російським окупантам.