Рівнянам покажуть Париж

Відчути загадковий шарм Франції можна і у Рівному. А припідніме завісу «Скромної чарівності Парижу» визнаний фотограф та кінооператор Наталя Компанцева. Киянка організовує свою персональну виставку завтра о 15:00 у Рівненському обласному краєзнавчому музеї.

«Скромна чарівність Парижу» - це особистий погляд фотографа на найромантичніше місто через призму чорно-білих світлин. Місто, його мешканці та феєрверк почуттів – саме такі емоції закарбувалися на фотопапері. Авторка про свої роботи говорить надзвичайно скромно, однак щирість та багатство таланту  зачаровують:

«Париж - це місто кохання і закоханих, які їдуть сюди з усього світу. У кожного, хто побував у цьому місті, - свій Париж. Найчастіше він парадний, величний, туристичний. Ну що можна побачити за 3–4 дні? Звичайно, насамперед, його символи - Ейфелеву вежу, знаменитий Лувр, Тріумфальну арку та Нотр-Дам. Так, я теж їх побачила. Але мені хотілося поглянути й на інший Париж, просто місто, в якому живуть звичайні люди, поспішають, розважаються, люблять один одного, гуляють, словом, живуть. Захотілося побачити Париж їх очима… Спочатку я думала, що це буде просто вулична фотографія, але як же без цих приголомшливих і різних людей?», - пише у «Facebook» про свої роботи Наталя Компанцева.

Також нагадаємо, фільми киянки не один раз здобували нагороди на міжнародних фестивалях, а світлини виставлялися під час азіатських та європейських фотосалонів.

У Рівному виставку «Скромна чарівність Парижу» організовує студія «У фарватері істин».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.