У Рівному “Укрбурштин” “подерибанять” через суд?

Чергове засідання Господарського суду Рівненської області, де розглядали справу про банкрутство дочірнього підприємства «Укрбурштин» ДАК «Українські поліметали», відбулося в обласному центрі.

На слухання справи прийшли всі зацікавлені сторони. Розпочалося засідання із розгляду клопотання про заміну судді, яка її веде. Відповідне клопотання подала одна з фірм-сторін розгляду. Проте суддя Наталія Церковна не задовільнила її. Відтак, приступили до розгляду та обговорення справи. Сторони довго доводили свою правоту, посилаючись на законодавство.

У результаті засідання суддя частково задовільнила клопотання сторін. Зокрема, винесла ухвалу про зміну кредиторів. Проте в частині грошових вимог позов не задоволено. Подальші судові засідання щодо цього відбудуться у березні та квітні.

Окрім того, як повідомили у прес-службі прокуратури області, за матеріалами УДСБЕЗ УМВС України в області відбувається досудове розслідування слідчими Рівненського міського відділу міліції за фактом зникнення автотехінки з підприємства.

- Встановлено, що під час санації цього підприємства (процедура відновлення платоспроможності боржника) зникло кілька одиниць автотехніки. Вони перебували на збереженні, згідно з умовами укладеного договору, в одного з малих приватних підприємств. Однак,під час обстеження території цього підприємства техніки не виявлено. Відтак, посадовій особі компанії повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Наразі слідчі органів внутрішніх справ з’ясовують, куди зникло майно державного підприємства.З метою встановлення фактичних даних, а також виявлення та фіксації фактів кримінального правопорушення суд надав дозволи на проведення органом досудового розслідування обшуків. Саме ж досудове розслідування триває, - розповів старший прокурор прокуратури Рівного Олег Соботюк.

Нагадаємо, з липня 2006 року органи прокуратури Рівненської області з метою представництва інтересів держави та недопущення незаконного відчуження майна, що є державною власністю, здійснили вступ у справу про банкрутство дочірнього підприємства «Укрбурштин» ДАК «Українські поліметали». Також за фактом розтрати майна дочірнього підприємства «Укрбурштин» ДАК «Українські поліметали» або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України) проводиться розслідування. 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.