Майстри нашого міста: РЕНОМЕ продовжує проводити екскурсії для школярів

“МАЙСТРИ НАШОГО МІСТА” – це унікальний безкоштовний проект для дітей 10-11 років. Ініціюється та реалізується компанією “РЕНОМЕ” у форматі профорієнтаційних екскурсій.

Ідея проекту - розширювати світогляд школярів, що сприятиме зваженому вибору їхньої професійної діяльності в майбутньому.

Ініціатива стартувала восени 2014-го та, попри невеликий термін, встигла стати популярною. Лише за три місяці у “РЕНОМЕ” побували близько 200 учнів зі шкіл Рівного, що встигли познайомитися з професією інженера-електроніка, сервісного інженера, будівельника, штукатура, ріелтора, складальника віконних конструкцій, юриста, начальника відділу безпеки, перекладача, комірника та ін.

Програма екскурсій розробляється для кожної групи дітей індивідуально і передбачає не просто візит на виробництво, а величезну порцію ... захоплюючих пригод! У компанії переконані, що лише інтерактив, цікаві зустрічі з експертами галузей, демонстрація та практичне застосування здобутих знань, культурні заходи та щирі емоції дозволять втримати увагу маленьких розвідників і принести результат.

До зустрічей з учасниками проекту цьогоріч у компанії уже готові. Відтак, усі охочі, попередньо ознайомившись з правилами, повинні зареєструватися до 10 лютого 2015 року.

Профорієнтаційні екскурсії відбуватимуться:
 

  • 16 лютого
  • 16 березня
  • 21 квітня
  • 25 травня

Місце проведення: група компаній “РЕНОМЕ”, м. Рівне.

Більше інформації можна знайти на сайті компанії та офіційних сторінках проекту у facebook та vkontakte.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.