На Рівненщині хлопець врятував життя односельчанину

42-річний Андрій Савсюка, який є жителем села Рудка Володимирецького району вирішив зайнятися зимовою риболовлею на місцевому Білому озері. Виставляючи жерлиці, аби зловити щуку, Андрій раптово провалився під кригу. Глибина водойми у тому місці - приблизно 7-8 метрів. Намагання чоловіка самостійно вибратися із водяної пастки не увінчалися успіхом. Його помітив місцевий житель, 17-річний Володимир Сильман, який також рибалив неподалік.

- Я миттєво зрозумів, що без моєї допомоги людина може загинути. У пам’яті ожили навики, як поводитись в подібних ситуаціях, що я отримав під час шкільних уроків з безпеки життєдіяльності, - розповів згодом співробітникам Держслужби з НС Володимир.

Розуміючи, що наблизившись до потопаючого, він може сам провалитися на кризі, хлопець, застрахувався на безпечній відстані рибацькою пішнею та простягнув чоловіку виламану на березі гілку. Зібравшись з зусиллями, юнак витягнув рибалку з крижаної води. Після  цього допоміг йому дістатися додому.

За проявлений героїзм та відвагу під час порятунку людини Володимира Сильмана заохотять правами начальника Головного управління ДСНС України у Рівненській області полковника служби цивільного захисту Сергія Крука, а його кандидатуру запропонують для участі у щорічній Всеукраїнській акції ДСНС України «Герой-рятувальник року». Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області.

Коментарі

"За проявлений героїзм та відвагу під час порятунку людини Володимира Сильмана заохотять правами начальника Головного управління ДСНС України у Рівненській області полковника служби цивільного захисту Сергія Крука"
Уточніть якими ПРАВАМИ заохотять героя? Що за нагорода така. Дякую.

Про подвиг хлопця через 10 (!) днів повідомили друзі. А врятований баран за ці 10 днів не спромігся віддячити хлопця за свою врятовану шкуру та мовчки сидів у своїй хаті??? Сором!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.