На Рівненщині водії можуть сплатити штраф по терміналу

Працівники ДАІ Рівненщини на стаціонарному посту №3, що в місті Корець, демонстрували, як працюють мобільні термінали зі сплати штрафів.

Упродовж двох годин вони виявили п’ять порушень правил дорожнього руху, які скоїли водії .

Після складання протоколу та винесення постанови про адміністративне правопорушення кожному з них працівники ДАІ запропонували сплатити штраф за допомогою терміналу.

− Це значно економить наш час. Відтак, запровадження такої системи − це крок, який зробила держава назустріч водіям, − розповідає одесит Андрій, який сплатив штраф за допомогою платіжної картки.

Варто зазначити, що майже всі водії-порушники схвально відгукнулися та оцінили переваги такої послуги, проте не у всіх були наявні банківські картки.

− На сьогодні працівники ДАІ Рівненщини використовують два термінали, за допомогою яких можна сплатити штраф за порушення ПДР. Варто зазначити, що майже за місяць понад 20 водіїв скористалися цією послугою та сплатили штраф на місці, − зазначає начальник УДАІ області Олександр Семенюк.

Державтоінспекція Рівненської області нагадує, що провести оплату штрафів таким чином можливо тільки за порушення правил дорожнього руху, за які прийняття рішень про накладення штрафних санкцій входить до компетенції Державтоінспекції. Про це повідомила прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.