Суд визнав незаконним скандальне будівництво у Рівному

За результатами розгляду судом апеляційної скарги прокуратури Рівненської області постановлено нове рішення у справі за позовом прокурора м. Рівне до Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Ним визнано неправомірними дії останньої та скасовано реєстрацію декларації про початок будівельних робіт по вул. Кіквідзе, 66, що в обласному центрі.

Доведено, що центральний орган державного контролю безпідставно надав дозвіл на початок будівництва багатоквартирного житлового будинку за вказаною адресою приватній структурі без наявності у останньої посвідченого права власності на земельну ділянку, котра на даний час використовується для обслуговування місцевого хлібзаводу. Крім того, на вказаній території знаходиться протирадіаційна захисна споруда, яка перебуває у державній власності та обліковується за РВ ФДМУ по Рівненській області.

Із врахуванням доводів та позиції прокуратури Рівненської області Київський апеляційний адміністративний суд своєю постановою від 21.01.2015 скасував рішення суду першої інстанції про відмову у задоволенні позовних вимог прокурора, та прийняв нове, яким останні задоволив у повному обсязі.

Додатково: на даний час слідчими Рівненського МВ УМВС України в області проводиться досудове розслідування за фактами самовільного будівництва на самовільно зайнятій земельній ділянці по вул. Кіквідзе у м. Рівне, а також за фактами порушення правил, що стосуються безпечної експлуатації будівель і споруд, та зловживання службовими повноваженнями за ст.ст. 197-1, 275, 364-1 КК України. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокуратура м. Рівне.

А також у провадженні СУ УМВС України в Рівненській області перебуває кримінальне провадження за фактом неналежного виконання службовими особами Інспекції ДАБК України в Рівненській області службових обов’язків при проведенні перевірок стосовно додержання вимог містобудівного законодавства при будівництві багатоквартирного будинку по вул. Кіквідзе у м. Рівне. Процесуальне керівництво досудовим розслідування здійснює прокуратура Рівненської області, повідомляє прес-служба установи.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.