Рівненська ДАІ: "Безпека дітей - спільна справа"

Працівники Державтоінспекції б’ють на сполох, адже останнім часом на території області все частіше учасниками дорожньо-транспортних пригод стають діти. Впродовж минулого року на території Рівненської області значно зросла кількість дорожньо - транспортних пригод за участю дітей та підлітків. Головна їхня причина - раптовий вихід на проїзну частину дороги та перехід вулиці у невстановленому місці.

Відповідно до статистичних даних впродовж січня цього рокунайчастіше учасниками ДТП ставали діти-пасажири. Однак, траплялося, коли неповнолітні пішоходи, нехтуючи елементарними правилами дорожнього руху, потрапляли під колеса автомобілів.

- З метою недопущення кількості ДТП за участю дітей працівники ДАІ постійно проводять профілактичну роботу з підростаючим поколінням. Для цього інспектори ДАІ регулярно відвідують загальноосвітні навчальні заклади, проводять різноманітні конкурси, вікторини та тематичні акції. Під час зустрічей школярів з представниками ДАІ можна відмітити достатньо високий рівень знань ПДР. Але чому деякі неповнолітні, знаючи вимоги ПДР порушують їх – на це запитання неможливо дати однозначну відповідь, - зауважила старший інспектор з профілактичної роботи Світлана Марко.

Тому, без допомоги дорослих, педагогів та самих дітей неможливо змінити ситуацію на краще.  По цій причині вартові доріг звертаються до батьків та дорослих з проханням берегти своїх дітей, онуків. Більш уважно наглядати за ними, розповідати про необхідність дотримання вимог «дорожньої грамоти». Про це повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.