Рівнян змушують вважати Крим територією Російської Федерації

«Российская Федерация, Крым, г. Симферополь». Пиво з такою адресою на етикетці успішно продається уже тривалий час у рівненському гіпермаркеті «Fozzy». Однак тільки після звернення бійця української армії у «Рівненський громадський контроль» на цю проблему звернули увагу. Громадські активісти провели контрольну закупівлю  пива «Крым», «Жигулёвское», «Zlaty Gryphon», «Юбилейное» у торговельному закладі.

Як повідомляє прес-служба ГО "Рівненський Громадський Контроль", продаж товарів із неналежним маркуванням є порушенням відразу декількож Законів України, серед яких ЗУ «Про захист прав споживачів», ЗУ «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» та інших. До речі, штрих-код на етикетці вказує на країну-виробника Україну, однак насправді він взагалі є фальшивим.

Отримавши докази порушення українського законодавства, у четвер, 29 січня, голова громадської організації Дмитро Якимець провів виїзний брифінг на тему: «Рівнян змушують підтримувати сепаратизм».

– Я сміливо заявляю, що бізнес, яким володіють безвідповідальні перед країною олігархи, намагається, за кошти пересічних несвідомих громадян, підтримувати сепаратистів, – заявляє Дмитро Якимець. – Наша міська влада також не краща, вона взагалі не стежить за тим, які товари продаються у місті, хоч зобов’язана це робити. Ми як громадська організація не будемо за цим спокійно спостерігати. Тож уже підготували та подали позов до суду. Ми вимагаємо вилучення і знищення цих товарів та покарання недобросовісних бізнесменів і міських чиновників, які зобов’язані за цим стежити.

Фахову оцінку ситуації надав патентний повірений України у Рівненській області Юрій Трачук.

– Порушення тут присутні однозначно, – зазначив експерт. – ТОВ «Експансія» мережі гіпермаркетів "Fozzy" повинна була дотримуватися законодавства, перевірити документи всіх товарів. Ми не маємо сумнівів, що така продукція продається по всій мережі гіпермаркетів в Україні. Уже в судовому порядку будемо з’ясовувати, у який спосіб була здійснена її доставка,а також чому такі товари потрапили до українських магазинів. Відповідати перед судом буде і ТОВ «Експансія», і «Пивобезалкогольний комбінат «Крим», що є продавцем та виробником цієї продукції.

Адміністрація гіпермаркету своєї вини у продажу «сепаратистського пива» не вбачає. Мовляв, що вище керівництво затвердило і закупило, те і продаємо. У подальшому громадські активісти обіцяють інформувати громадськість про перебіг розгляду судового позову щодо примушування рівнян своїми коштами підтримувати сепаратизм.

Коментарі

Маячня. Тут не можливо доказати що бомби падають на Україну виробництва Росії, а про такий мегафакт як пиво з Криму то вже аж смішно.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.